uvodni.jpg

2. přípravné utkání

paběnice_black.jpg
Jiskra Zruč – Sokol Paběnice 6:3 (3:2)
 
Branky: 3x K. Petrů, Kovář, Zeman, Vinc – 2x Pašiak, Valdman.
 
Sestavy: Jiskra Zruč: Cudlín - Viktora, Musil, Jouza, L. Jelínek - Havel, K. Petrů, Janda, P. Jelínek - Zeman, Kovář. Střídali J. Váňa, Závorka, Kotek, Šindelář.
 
Paběnice: T. Výborný - Blažek, M. Svoboda, Sochr, Sedláček, Záhrobský, Vetešník, Valdman, M. Votava, D. Mužátko, Jiří Vlach, Jak. Oliva.
ZDROJ: svoboda.info
Zručští v prvním poločase poslali na hřiště sestavu, která se hodně blížila té, která by mohla bojovat o mistrovské body. "I tak nám chyběli čtyři mladší kluci," naznačil Michal Váňa ze Zruče n. S. "Chtěli jsme hrát aktivně dopředu, presovat soupeře už na jeho polovině," řekl a pokračoval: "To se nám vyplatilo, kluci bojovali tak, jak by to mělo vypadat. Do 25. minuty jsme se dostali do vedení 3:0. Paběnice určitě nemají slabý tým, s tím, co u nás hrály, budou okupovat přední místa tabulky okresního přeboru. Sestavu jsme trochu promíchali, na hřiště se dostali i kluci, kteří budou nastupovat více za béčko, včetně například házenkářů. Bez nich bychom béčko založit ani nemohli. Obraz hry se dost změnil, vyměnili jsme pět lidí a aktivita byla úplně jinde. Hosté se dostali do tlaku a snížili na 3:2."
 
Do druhého poločasu se Zručští vrátili k původní sestavě. "Opět se opakoval první poločas, pěkná hra. Přišlo i dost diváků, padlo hodně branek. Tomáš Cudlín chytil ještě penaltu," upozornil Michal Váňa a doplnil: "Když to takto půjde dál, mohli bychom soutěž zahrát celkem slušně." Příští utkání Jiskra sehraje v neděli se Zbraslavicemi, o týden později generálku v Ostré.
 
Josef Říha z Paběnic nebyl spokojený hlavně s obranou svého celku. "Je to naše stará bolest, s tím budeme muset něco udělat," uvedl a pokračoval: "Jsme pořád hodně vysunutí, potom hrajeme v rovině a soupeř si průniky dokáže připravit dobré šance. To domácí neproměnili ještě další tři pěkné přiležitosti, i když my je měli také, včetně penalty. Druhý poločas byl trochu bláznivý, byla to taková přestřelka, netaktický výkon." Do brány Paběnic se postavil Tomáš Výborný z Čáslavi. "Vítek Černovský má zdravotní problémy, kvůli kterým skončil. Podařilo se nám sehnat Tomáše Výborného, jinak jsme měli problém s brankářem," uzavřel Josef Říha.
001.jpg
003.jpg
005.jpg
007.jpg
011.jpg
015.jpg
016.jpg
017.jpg
019.jpg
021.jpg
..
08.08.2018 08:08:54
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one