uvodni.jpg
Kaňk - Jiskra Zruč  0:0 

ŽK: 2/0
Rozhodčí: p. Rynda
Sestavy: Kaňk: Vokoun - Zahajský, Vlach (46. Ďoubal), M. Horký, J. Horký, (88. Dvořák), Mandík, Čížek, Růžička, (19. Tvrdík), Procházka, Klatka, Reis
Jiskra Zruč: Svoboda - M. Havránek, Janata, J. Havránek, L. Jelínek  - M. Váňa, J. Matouš, Pechanec, Havel - Cudlín (J. Váňa), Brož Trenér: Petr Jelínek, Luboš Keltner

FOTKY ZE ZAPASU ZDE
AKTUÁLNÍ TABULKA ZDE
VIDEO ZE ZÁPASU ZDE

Kaňk – V sobotu odpoledne se střetly dva trápící se celky. Jiskra stále nemohla počítat se zraněnými hráči, ke kterým se přidal i Ondra Jouza, který utkání sledoval jen s Ultras fans, kteří na zápas v hojném počtu dorazili.

Začátek utkání kontrolovala Jiskra a měla blíž ke vstřelení branky. Už v sedmé minutě po centru J. Havránka hlavičkoval Cudlín, ale nepřesně. Po dalším centru Matouše se dral do koncovky Havel i on nemířil přesně. Hra se přelévala od vápna k vápnu, ale bez větší šancí domácích. Při prvním náznaku pálili domácí vysoko nad. Zanedlouho to zkoušel z první Matouš, ale mířil jen těsně vedle tyče. Největší šancí domácích v první půlce byla hlavička Horkého, který hlavou těsně přestřelil. O poslední šance Jiskry v první půlce se staral střelec Cudlín, nejdříve v záklonu vysoko hlavou přestřelil, zanedlouho po parádním centru Havla, mířil opět těsně nad.

Druhou polovinu začali náporem domácí, ale k vážnějším šancím to nevedlo. Za Jiskru se opět připomenul Cudlín, který místo nahrávky volným spoluhráčům volil střelu, která skončila ve Vokounově náruči. Kaňk otevřel zadní řady ve snaze rozhodnout utkání ve svůj prospěch, a Jiskra mohla trestat. V obrovské šanci se ocitl Brož po vysunutí od Pechance, ale v jasné šanci trefil jen Vokounovy nohy a následná dorážka Cudlína byla uspěchaná, která skončila v ochranné síti za brankou. Z dalšího brejku mohl trestat Havel, ale jeho křížnou střelu, vytáhl konečky prstů Vokoun, dobíhající Brož už měl míč na paty. V závěru utkání se mohl zapsat do gólových statistik domácí Ďoubal, ale jeho šance skončily nad zručnou brankou. A tak utkání skončilo dělbou bodů za stav 0:0!

08.05.2010 22:07:57
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one