Sokol Malín – Jiskra Zruč 1:2 (0:1)

Branky: 82. T. Vojtíšek - 36., 71. Zeman.

Rozhodčí: Uher - Ledvina, T. Volenec. ŽK: 4/2: Málek, Rezler, Dytrych, T. Čížek - Jouza, Kotek. ČK: 0/1: 90. Kotek. Diváků: 40.

Sestavy: Malín: Opasek - M. Vojtíšek, Krychfalushiy (46. L. Kraus), Málek, Rezler (63. O. Vojtíšek), Vedral (46. M. Rejthárek), Pátek, Dytrych, J. Kraus, T. Vojtíšek, T. Čížek.

Jiskra Zruč: Cudlín - Viktora (54. Kotek), M. Váňa (74. Nácovský), L. Jelínek, Jouza, Sechovec, Dolejš (85. Hudec), Z. Louda, Horák, Zeman, Adam (66. Aye).

ZDROJ: Josef Tůma
Ondřej Jouza, kapitán týmu: ,,V dopoledním utkání jsme zajížděli na půdu Malína, nepříjemného soupeře, se zkušenými hráči. Začátek utkání byl nepřesný z obou stran, od 10. minuty si myslím, že jsme byli aktivnější a lepší mužstvo, téměř po celý zbytek prvního poločasu. Domácí neměli žádnou vyloženou, my jednu z několika šancí proměnili. Do druhé půle domácí prostřídali a zatlačili nás na naši půlku, ovšem bez výraznějších šancí. My jsme naopak po brejku přidali branku na 0:2. Domácí v 80. minutě snížili na 1:2. V 90. minutě dali vyrovnávací branku, pro ofsajdové postavení jim ovšem správně nebyla uznána. Dnes jsme bojovali do poslední minuty a troufám si říct, že zaslouženě vyhráli. Výsledek musíme potvrdit příští domácí zápas.“

Michal Váňa, trenér: ,,Utkání se mi hodnotí příjemně, jelikož jsme vyhráli na horké půdě v Malíně.  Očekával jsem těžké utkání, dlouhodobě se potýkáme s absencí starších hráčů a musíme kádr doplňovat hráči z dorostu. Výjimkou tomu nebylo ani utkání v Malíně, a to hned sedmi hráči, čtyři naskočili do základní sestavy. Utkání opět zvládli všichni na výbornou, první poločas byl v naší režii. Domácí se zmohli pouze na nakopávané dlouhé balóny, o které jsme se v pohodě postarali a nevypracovali si žádnou vážnější šanci. Z naší strany šlo o nasazení a bojovnost a zásluhou bylo vedení po brance Zemana 0:1. Druhý poločas začal stejně jako první, Malín vyměnil do druhé půle myslím hned tři hráče a herně se zvedli. Měli tam asi dvě možnosti na vyrovnání, ale štěstí stálo při nás, když Rejthárek lobem jen těsně minul. Díky poctivé práci celého našeho týmu jsme šli zaslouženě do dvoubrankového vedení, a to do otevřené obrany domácích z poloviny hřiště po brejku utekl Zeman 0:2. Nic už na zisku tři bodů nezměnilo vyloučení po dvou žlutých Kotka a snížení z přímého kopu na 1:2. Utkání jsme si už pohlídali, i když domácí vyrovnali, ale naštěstí pro nás z jasného ofsajdu. Z Malína vezeme tři body.“