uvodni.jpg
Jiskra Zruč - Kutná Hora B 3:1 (0:0)
B: 3x Koudela - Hulman     
Sestava:Zruč: Jíra - J. Váňa, F. Janata, J. Havránek, M. havránek - Svatoš, J. Matouš, M. Brož, Z. Louda ( 70. Kozel)  - J. Kohout (86. Keltner), J. Koudela
Aktuální tabulku najdete ZDE

Byl to zápas Jakuba Koudely:
V deštivém odpoledni, kdy se mraky nad zručským hřištěm hnaly, jako o závod čekalo se, že na úvod utkání příjde řádná deš´tová smršť.
Naštěstí smršť nepřišla z mraků, ale přišla od hráčů v podobě zajímavého utkání ....  Technické týmy, které se setkaly na dobře připraveném hřišti, předvedly zajímavou podívanou se spousty šancemi a mnoha souboji.
První poločas se odehrával hlavně ve středu hřiště, rychlé protiútoky, které produkovaly oba týmy byly největším ohrožení obou brankářů v prvním poločase. Využívalo se hlavně mokrého terénu a rychlých balónů po zemi bylo nespočet, což hlavně vyhovovalo domácí jiskře! V první šancích prvního poločasu se ocitli domácí. Honza Matouš střílel vedle, Jakub Koudela trefil z trestného kopu spojnici. V další šanci Koudela střílel křížem těsně vedle. Ale i Kutná Hora nebyla pozadu, a hlavně hrozila ze standardních situacích, vysocí hráči Kutné Hory vyhrávali skoro každý útočný souboj, ale k úplně vyložené šanci to nevedlo ... první poločas tedy skončil smírně 0:0 !
Druhý poločas začal opět opatrně, ani jeden tým nechtěl na mokrém terénu udělat chybu ...
Mírnou převahu  na začátku druhé půle si drželi hostující hráči, ale Jíra ve Zručské brance nemusel  zasahovat. Zručská obrana vedoucí jí kapitánem Janatou zastavovala kutnohorské hráče před pokutovém území Zruče. Až přišla v 60. minutě standardní situace Kutné Hory, čechraný balón proletěl až k Jírovi, který jej místo toho aby si ho lehce stáhl do rukavic, vyrazil přímo na hostujícího Hulmana, který se ani snažit moc nemusel a míč skončil v síti 0:1!
Zaskočená Jiskra, která si opět dala polovlastní branku se naštěstí vzpamatovala brzy a v 68. minutě vyrovnal Koudela který z brejku si poradil s obránci a brankářem a do prázdné branky zakončil 1:1!
Jiskra povzbuzená vyrovnávací brankou převzala otěže utkání a Kutnou Horu už k ničemu nepustila!! ..
O vedoucí branku se postarala dvojce "K+K": Honza Kohout, který u lajny obešel kutnohorského obránce a předložil do vápna prudkou přihrávku, kterou ve skluzu zakončil důrazný Jakub Koudela na 2:1 to běžela 78. minuta.
Po vedoucí brance se snažili hosté přitlačit na pilu, ale ani střídáním Jiskru nepřibrzdili a Jiskra zvýšila svůj náskok v 85. minutě, kdy rozehrávku hostujícím hráčům ve středu hřiště vystihl Michal Havránek a předložil míč střelci Koudelovi, který obešel obránce a podél brankáře zakončil na konečných 3:1!! S tribun se ozývalo, že právě před tím to zápasem zraněný Michal Váňa, který drží kasu ve Zručské šatně, zrušil částku za střelený hattrick a tak byl právě Jakub Koudela ušetřen od povinného přispění do společné kasy!! ...
Do konce utkání se už nic nestalo , rozhodčí Procházka, který pískal Jiskru podruhé za sebou a opět vítězně, zápas odřídil celkem s přehledem. Spíše mu ani jedno mužstvo nedalo šanci k kiksům, které se v OP často stávají. Poděkování patří všem fanouškům, kteří se přišli podívat na toto utkání!


.
17.05.2008 19:26:28
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one