uvodni.jpg
Jiskra Zruč - Paběnice  1:3 ( 1:1 )

Branky: Matouš - Žák, Blažek,Blahník z pen.

Rozhodčí: p. Volf
ŽK: 3/1
Zruč n. S.: Svoboda - J. Havránek, Janata, Pechanec, M. Havránek - Havel, Jouza, Matouš, Janda - Cudlín, Oliveira Střídali: M. Váňa
Paběnice: M. Říha - Mužátko, Blažek, Blahník, Votava - Dvořák, Kozel, D. Říha, Růžička -  Žák, Šrámek  Střídali: Votava, Vavřička, Vlach

AKTUÁLNÍ TABULKA ZDE
VIDEO ZE ZÁPASU ZDE
VYJÁDŘENÍ TRENÉRA JELÍNKA K ZÁPASU:

"Zápas byl velice vyrovnaný, každé mužstvo mělo chvíle, kdy soupeře zatlačilo do defenzívy. My jsme začali velice zodpovědně a prvních dvacet minut jsme byli lepším mužstvem. Soupeře jsme nepustili do žádné vážné akce, avšak ten se mohl dostat do vedení po krásné dalekonosné střele, která orazítkovala pravou tyč naší branky. My jsme v patnácté minutě udeřili po pěkné křídelní akci Cudlína, který našel na vápně dobře postaveného Matouše, ten oklamal obránce a v klidu uklidil míč do sítě. Po vstřelené brance nás, ale soupeř začal přehrávat a byl lepším. Po zásluze také vyrovnal, když naší obranou prošel neatakován hostující hráč a obstřelil našeho brankáře. Do konce prvního poločasu se však hrálo jen většinou ve středu pole.
Druhý poločas byla hra velice vyrovnaná, kdy šance nebyly ani na jedné straně. V polovině poločasu soupeř rozehrál trestný kop z půle hřiště, naše obrana zaspala v četně brankáře a hlavičkující hráč hostů neměl problém z malého vápna hlavou lehce skórovat. Obdržená branka nás však nezabrzdila a tlak na hostující branku ještě zesílil. Snaha se vyplatila, kdy jsme po dlouhém autu a chybě hostujícího brankáře vyrovnali. Rozhodčí nejprve branku uznal, ale po protestech a nesmyslném odmávání hostujícího pomezního (prý předseda klubu) branku neuznal - ty pomezní v našem okrese a v nedávné době i náš aktér jsou opravdu KATASTROFA!!!!!! Po této zápletce bylo utkání velice vyhecované plné soubojů a ostrých faulů, ale i nějaké to simulování. Naše mužstvo se nadále tlačilo za vyrovnáním, kdy soupeř byl v hluboké defenzivě, ale velkou brankovou šanci jsme si už nevytvořili. V poslední minutě jsme špatně rozehráli trestný kop, soupeř brejkovou situaci využil a náš vracející se hráč fauloval a z nařízené penalty jsme inkasovali třetí branku. Po rozehrání rozhodčí (řekl bych v zápase dost nepřesný a nejistý) zápas ukončil.
Naše mužstvo už sehrálo svoje utkání s vedoucí trojicí okresu a myslím si, když postoupí-li kterékoliv mužstvo, tak je to na 1. B třídu asi málo, ale to je jen můj názor."

14.05.2010 17:40:20
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one