uvodni.jpg
Tupadly "B" - Jiskra Zruč    2:2  (1:1)

Branky: 2x Vondra - Cudlín, Matouš
Rozhodčí:  Kučera
Sestavy: Tupadly B
Zruč n. S.: Jíra - M. Havránek, J. Havránek, Jouza, Hájek - Tvrdík, Viktora, Matouš, Sahula - Cudlín, Brož

VIDEA Z UTKÁNÍ ZDE
Za hezkého fotbalového počasí vyrazila Jiskra optimisticky naladěná na hřiště posledních Tupadel. Velkému optimismu nebránilo ani to, že nebyl náš nejlepší hráč Jakub Koudela, který si léčil natažený svalík v některém pražském music klubu, že nemohl hrát ani vykartovaný Míša Váňa a pro pracovní stránce vytížený Lukáš Jelínek. A jelikož hrál souběžně i náš B-tým v Ratajích, dorazila Jiskra pouze s 11 hráči, ale zato konečně s pomezním rozhodčím. Zárukou dobrého fotbalu byl i nominovaný rozhodčí p. Kučera, který opět předvedl velice kvalitní výkon a pokud se nepletu, nemusel vytasit žádnou z karet, které měl připravené v kapsičce. Je s podivem, že tento sudí rozhoduje většinou zápasy nižších tříd okresních soutěží, když kvalitou rozhodně patří do vyšších pater.

Samotný zápas začal pro hostující Jiskru dost nešťastně, když se hned v 1. minutě zranil náš pilíř zadních řad a zároveň i jarní kanonýr Pepa Havránek. Při prudkém pohybu si něco pochroumal na patním úponu a byl našimi fanoušky hned odvezen do čáslavské nemocnice, kde byl hned ošetřen a bylo mu nařízeno 14-ti denní absolutní klid, nejlépe na lůžku.
Jiskra na tuto událost reagovala přeskupením svých řad a hrála celý zápas na brejky. Hned po pár minutách se z jednoho brejku dokázal prosadit Standa Cudlín, další 100% šanci nevyužil Marek Brož. Domácí se pomalu dostávali do tempa, přestávali kazit jednoduché nahrávky a začali si vytvářet i šance, které většinou likvidoval spolehlivý gólman Michal Jíra. Kdo na něho platil, byl jen domácí kanonýr Vondra, který otočil skóre ve prospěch domácích. Když už se zdálo, že všechny body zůstanou domácím, nakopl v 88. minutě Honza Matouš ze 40 metrů míč na domácí branku a k údivu všech skončil míč za zády domácího gólmana, který asi špatně odhadnul letovou dráhu míče, nebo se mu balón schoval ve sluníčku. Myslím si, že vyrovnávací gól byl spravedlivou odměnou pro naše hráče, kteří museli celý zápas odehrát v 10 lidech.
13.05.2011 10:36:29
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one