Jiskra Zruč – SK Zbraslavice 4:1 (1:1)

Branky: 11. Zeman, 79. pok. kop L. Jelínek, 85. Čermák, 88. Arnolt - 42. Semerád.

Rozhodčí: Houška - Uher, Sojka. ŽK:(0/2): Herčík, J. Winkler. Diváků: 40.

Sestavy: Jiskra Zruč: Cudlín - Musil (76. Nácovský), L. Jelínek, Jouza, Sechovec (76. Čermák), Dolejš (90. M. Váňa ml.), Z. Louda, Horák (69. Kotek), Zeman, Arnolt, M. Váňa (46. Adam).

Zbraslavice: A. Pokorný - M. Černohlávek, Semerád, J. Červinka (63. Adamec), M. Veselý, Herčík, J. Veselý, Hoke, J. Winkler, Hlava, Schneiderwind.
ZDROJ: Josef Tůma
Michal Váňa, trenér: ,,Dnes jsme na domácím hřišti přivítali Zbraslavice, dostali jsme se do vedení, prosadil se v 11. minutě po gólu od břevna Zeman – 1:0. Hosty jsme k ničemu nepustili, přesto z jediné střely na branku, konkrétně z přímého kopu, hosté vyrovnali na 1:1. Před zápasem jsem kluky upozorňoval, že soupeře nesmíme podcenit, ale navázat na vítězný zápas z Malína. Už to vypadalo, že doma ztratíme další dva body, ale v 80. minutě po jasné penaltě na Adama navýšil skóre Jelínek 2:1. V tuto chvíli už jsem věřil v tři body, chvíli na to se prosadil dorostenec Čermák 3:1. Na 4:1 zvýšil skóre druhou nádhernou brankou v zápase Arnolt - 4:1. Nakonec jsme utkání zvládli vítězně, musím opět pochválit výkon dorostu. Dnes dopoledne odehrál těžký zápas a odpoledne opět náročné utkání za dospělé a opět na výbornou.“

Ondřej Jouza, kapitán týmu: ,,Důležité vítězství proti týmu ze Zbraslavic se nevyvíjelo úplně podle našich představ. V prvním poločase jsme šli brzy do vedení, nepodařilo se nám ovšem přidat druhou branku. Působili jsme trochu ospalým dojmem, byli jsme bez pohybu. Do vyložených příležitostí jsme se moc nedostávali, naopak jsme z jediné šance hostů branku dostali. Ve druhém poločase se nám opět moc nedařilo v útočné fázi. Pomohlo nám střídání, kdy mladí kluci přinesli více pohybu a zaslouženě jsme vstřelili rozhodující branku a poté ještě přidali další dvě. S výsledkem jsme spokojeni, hru musíme ještě zlepšit do příštích zápasů.“