uvodni.jpg

22. KOLO PRODIET 1. B-třída sk. B

KACOV_BLACK.jpg
AFK Kácov – Jiskra Zruč  1:0 (1:0)
 
Branka: 28. vlastní (Jouza)
 
Rozhodčí: D. Zoufalý - Blatný, J. Babák. ŽK: (4/5): Toupal, Filip, Vlasák, Cettl - Kotek, Viktora, K. Petrů, Kovář, M. Vána. ČK: 36. Musil (Zruč) Diváků: 100.
 
Sestavy: AFK Kácov: Císař - Toupal (65. Červeňák), Rut, Habal - Linhart, Skiba (55. Brýl) - Vobecký, Cettl, Filip - Vlasák, Motyčka. Trenér Václav Toupal.
 
Jiskra Zruč: Cudlín - Viktora, Musil, Jouza, Kotek - M. Váňa, Janda (70. Hájek), K. Petrů, Hirnyk (48. Martinák) - Zeman, Kovář (65. Arnolt). Trenér Alois Chovánek.
V rámci dvaadvacátého kola zajížděla Jiskra do Vlašimi na půdu druhého celku soutěže. Oba celky potřebovaly body, Kácov na zisk prvního místa, Jiskra, aby se dostala ze sestupové pozice. Utkání zvládl lépe Kácov, zvítězil jednobrankovým rozdílem vlastní brankou Jouzy z 28. minuty, když si srazil míč do vlastní sítě po odraženém balonu od tyče. (jot)
 
ZDROJ: Svoboda.info
"Celý zápas jsme měli pod kontrolou, soupeř se nedostal do žádné vážnější šance. Možná tam měl jednu vážnější střelu," shrnul derby kácovský trenér Václav Toupal, kterému se nezdál styl hry hostujícího celku. "Hosté dobře bránili, od první minuty nasadili dost tvrdý způsob hry. Myslím, že rozhodčí byl dnes hodně benevolentní, plno zákroků si myslím, že bylo za hranicí. Mám rád slušnou hru a férou, ale zákroky zezadu mi přijdou už za hranou," naznačil a pokračoval: "My jsme hráli do plných, i když jsme měli nějaké šance, hra nám trochu vázla. V prvním poločase jsme vstřelili branku, vzhledem k tlaku asi zaslouženě. Ve druhém poločase jsme měli tři šance, řekl bych vyložené." Hosté hráli od 36. minuty bez vyloučeného Musila. "Proti deseti se kolikrát hraje hůře, hosté byli nabuzení a zápas brali jako derby asi více než my," upozornil kouč a dodal: "I ve druhém poločase to hodně jiskřilo, takto tvrdý zápas jsme dlouho nehráli. Naštěstí jsme to zvládli, i když jen 1:0. Tři body jsou pro nás důležité."
 
"Dali jsme si vlastní gól, smůla. Ještě se ve 36. minutě nechal vyloučit Miloslav Musil, je těžké, v oslabení tady něco uhrát," uvedl Michal Váňa ze Zruče n. S. "Je to ale opět náš paradox - doma hrajeme špatně, venku šlapeme výborně, ale nenese to body. Dnes je to pro nás další ztráta a budeme se trápit až do konce," připustil a navázal: "Dnes jsme si alespoň jeden bod zasloužili, hráli jsme bojovně a rvali se o výsledek. Nakonec rozhodl vlastní gól, to ale k fotbalu patří. Prohráli jsme, ale klukům vytknout nic nemůžeme."
.
.
24.05.2018 11:28:37
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one