uvodni.jpg

23. KOLO 1.B-třídy sk. D

miretice_black.jpg
Sokol Miřetice – Jiskra Zruč 3:2 (1:1)
 
Branky: 41. Přitasil, 54. Jantač, 71. Jandák – 36. a 75. pok. kop Zeman.
 
Rozhodčí: Chrudimský – Novotný, Drábek. ŽK: Hájek (Zruč). Bez ČK. Diváci: 70.
 
Sestavy: Miřetice: Novák – Jandák, Jantač, P. Čáp, Macko, Turek (77. Staněk), Filip, Hoch (80. Moudrý), K. Čáp, Vondráček (90. Lalouček), Přitasil. Trenér Pavel Hájek.
 
Jiskra Zruč: Cudlín (46. Daněk) – Z. Louda, Hájek, Jelínek, Jouza, Viktora, Petrů, Janda (67. Havel), Martinák (62. Brabec), Zeman, Koudela. Trenér Michal Váňa.
Přístup brankáře Cudlína k zápasu v Miřeticích trenéra Michala Váňu zarazil.
 
 
Miřetice – Fotbalisté Zruče nad Sázavou zavítali v neděli odpoledne do Miřetic, kde se střetli s tamním mužstvem v rámci 23. kola I. B třídy skupiny D. Hosté se museli obejít bez hráčů Benaga, kteří obvykle za Zruč nastupují i ve fotbalové soutěži, jelikož měli na programu třetí finálový zápas s Chrudimí. Překvapením pro trenéra Váňu bylo, když se o poločase vydal na futsalové finále i brankář Tomáš Cudlín.
 
„Utkání, výsledek ani obdržené góly nijak hodnotit nebudu. Neodehráli jsme špatný zápas, ale co mě zaráží je to, že jsem musel o poločase střídat naší brankářskou jedničku, Tomáše Cudlína, který své střídání odůvodnil tím, že jede na finále futsalu mezi Chrudimí a Benagem," mrzelo a zaráželo trenéra Zruče Michala Váňu, který pokračoval v hodnocení: „Do branky proto musel mladý brankář Daněk, který jinak chytá jen za náš B-tým."
 
Zruč kopala dvě penalty, ale jen z jedné se jí podařilo skórovat. „Bohužel jsme za stavu 1:1 neproměnili navíc pokutový kop. Kdybychom dali gól, zápas by vypadal jinak a třeba bychom zvítězili, ale to se ve fotbale stává. Druhou penaltu už Zeman proměnil," konstatoval Michal Váňa.
 
Zdroj: http://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/pristup-brankare-cudlina-k-zapasu-v-mireticich-trenera-michala-vanu-zarazil-20160529.html.

 
30.05.2016 10:11:19
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one