uvodni.jpg
Zbýšov - Jiskra Zruč    4:0  (3:0)

Branky: Vrána, Prášek, Valdman, Babák
ŽK: 5/4
Rozhodčí:  p. Volf
Sestavy: Zbýšov: Kozelka - Horváth, Junek, Fiedler, Výborný, Šemík, Prášek, Babák, Vrána, Vrkota, Valdman.
Zruč n. S.: Kořínek - Staněk, Jouza, T. Louda, Z. Louda - Viktora, Vilimovský, Matouš, Sahula - Smutný, Koudela.

VIDEA Z UTKÁNÍ ZDE

Už po domácím zápase se Sázavou se vědělo, že další víkendový dvojzápas, kdy ve stejný čas nastoupí obě naše družstva dospělých, bude pro náš klub dost problematický z důvodu velké absence hráčů. K dopředu omluveným J.Havránkovi, M.Havránkovi, M.Váňovi, Brožovi, Cudlínovi, Jelínkovi, Tvrdíkovi a Janatovi v týdnu přibyla i absence Jíry, Hájka a Svatoše a chvilku se spekulovalo i o zrušení zápasu Á-týmu a dodání neschopenek STK. Naštěstí našim mužstvům pomohli dorostenci, za což jim patří velký dík, že jsme oba zápasy odehráli v plném počtu lidí.

K zápasu ve Zbýšově se ani nemá cenu moc rozepisovat. Z klasického základu A-týmu byli na hřišti pouze Jouza, Matouš a Koudela. I když se naši dorostenci rvali a vytvořili jsme si pár gólových šancí, výsledek je asi odpovídající průběhu hry, kdy domácí mužstvo bylo lepší. I když jsme všechny čtyři branky dostali z tak říkajícího ho … ničeho, domácí další své příležitosti, stejně jako my neproměnili.

Za zmínku už stojí pouze fakt, že zápas odpískal zraněný sudí Volf, který se pár hodin před zápasem podrobil chirurgickému zákroku na noze a i přes svůj handicap zápas odřídil na slušné úrovni, stejně jako tři!!!! domácí pomezní rozhodčí.
27.05.2011 08:57:19
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one