23. KOLO PRODIET 1. B-třída sk. C

TJ Liblice – Jiskra Zruč 3:0 (0:0)

Branky: 57. pok. kop, 67. a 90. pok. kop Hrstka.

Rozhodčí: Glogar – Paukner, Burian. ŽK: (3/2): Vosecký, Vlk, Hrstjka - Jouza, M. Váňa. ČK: (1/0) 52. Jouza  Diváků: 90.

Sestavy: Liblice: Matoušek – Vosecký, Nouzák, Pop, Říha, Hejda, Bázlík (88. Paluska), Vlk, Pačes (72. Šíma), Hrstka, Pospíchal (46. Lanc, 82. Vedral). Trenér Petr Samek.

Jiskra Zruč: Cudlín – Hájek, Jelínek, Louda, Jouza, Viktora, Arnolt, Tugsmandakh, Janda, Martinák, M. Váňa (70. J. Váňa). Trenér Michal Váňa.
ZDROJ: Josef Tůma
Fotbalisté Zruče nad Sázavou v sobotu zavítali do Liblic, kde sehráli mistrovské utkání s tamním mužstvem. Zručští dorazili s jedním hráčem na střídání, první poločas zvládli udržet čisté konto, ale v útoku branku nedali, do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu. Ve druhé půli dostal červenou kartu zručský Jouza, během zbytku utkání hosté třikrát inkasovali a odjížděli s porážkou 3:0.

Zručský Ondřej Jouza viděl druhou žlutou kartu za podražení soupeře zezadu v dvaapadesáté minutě. Jen pět minut poté dali domácí první branku, když se prosadil Jan Hrstka z pokutového kopu. Trvalo deset minut, než si Hrstka připsal druhý zásah. Hrstka si nakonec vsítil hattrick, v devadesáté minutě proměnil druhý pokutový kop domácího týmu.

Pro Zruč nad Sázavou to byla pátá prohra v řadě, Zručští prohráli s Městcem Králové, Škvorcem, Bílým Podolím, Sokolčí, a nyní také Liblicí. Poslední body získala Zruč 20. dubna po výhře na penalty nad Loučení. Na plnohodnotnou výhru čekají zručští fotbalisté od 18. listopadu, když získali tři body za výhru v Pečkách.

ZDROJ: svoboda.info
Fotbalisté Zruče nad Sázavou vzdorovali Liblici do 57. minuty. To byl proti celku Michala Váni nařízen první pokutový kop, ze kterého se domácí ujali vedení. Ještě pět minut předtím putoval do sprch po druhé žluté kartě Jouza. Přesilovku pak domácí přetavili ve tři branky a zvítězili.