uvodni.jpg
Kutná Hora "B" - Jiskra Zruč  1:0 ( 0:0 )

Branka: 79. Fajfr
K.Hora B: Dastych - Gygal, Trnka, Janoušek, Pospíšil, Hullman, B. Šváb, Černý, Fajfr, Lebeda, Nedvěd. Zruč n. S.: Svoboda - L. Jelínek, J. Havránek, F. Janata, J. Váňa - M. Váňa, M. Havránek, J. Koudela (C), J.Matouš, M. Brož ( M. Havel ) -  Z. Fanta ( J. Kohout ).

AKTUÁLNÍ TABULKA ZDE
VIDEO ZE ZÁPASU ZDE

ZDROJ ČLÁNKU: http://www.khb.estranky.cz/

Hráči nastoupili k zápasu za neustálého deště ,který přestal pět minut před koncem.První šanci hostů měl Brož , ale střílel vedle.Ještě v první minutě střílel nebezpečně domácí hráč Trnka , ale hosté střelu zablokovali. V 6' centroval z přímého kopu Šváb do vápna.Míč si našel Fajfr ale hlavičkoval pouze do náruče brankáře hostů.Ve 12 ' a v 18 ' měl šance Hulman , ale obě střely šly nad branku.V 21' měl Hulman další velkou šanci , ale střela šla těsně vedle tyče.V další minutě ze střední vzdálenosti střílel Lebeda , brankář hostů míč neudržel , k jeho štěstí spadl míč těsně mimo branku.Ve 24 ' kopal trestný kop domácí hráč Šváb , ale brankář hostů výborným zákrokem vyrazil míč na roh.V 28 ' kopali hosté trestný kop.Po jeho rozehrání se míč dostal k Jelínkovi L. , ale ten střílel vedle.V 30 ' střílel zručský hráč Matouš , ale domácí obrana míč zablokovala.V 32 ' střílí domácí hráč Lebeda , míč hosté stačili zablokovat.Odražený míč se dostal k Janouškovi, ale i ten mířil vedle.V 36 ' střílel opět Lebeda , míč šel nad branku.V 38' se řítil na branku Koudela , ale domácí hráč Nedvěd stačil míč odvrátit na roh.V 39' vyslal prudký centr do vápna zručský hráč Váňa , domácí brankář ale míč chytil.Ve 40 ' měl další příležitost hostující Broš , ale mířil hodně nad branku.V závěru poločasu se hosté tlačili před domácí branku , ale bez vyloženější šance.
Ovšem druhý poločas byl ze strany hostů úplně o něčem jiném.V té době domácí jasně přehrávali a jestli první půlka byla v režii domácích tak druhý poločas byl hlavně v režii hostů.Po několika šancí hostů v úvodu poločasu přišly v 61 ' chyby domácí obrany.Nejdřív centr do vápna , který vyslal zručský Havel stačil přizvednout domácí brankář Dastych a tak se hosté k zakončení nedostali.O chvíli později se k míči dostal hráč Zruče Kohout , ale jeho prudkou střelu stačil zablokovat domácí hráč Gygal.
Domácí poprvé v druhém poločase zahrozili v 64 ´kdy střílel po rohu domácí Hačka.Hosté ale jeho střelu stačili odvrátit.V 67 ' nahrál Váňa Michal Matoušovi , který za střední vzdálenosti trefil tyč domácí branky.O chvíli později mohl také skórovat Havránek , ale střílel nad. Další šance hostů nevyužili Váňa M. a Havránek J. a tak přišel trest.Domácí v 75´ zahrávali roh.Šváb B. poslal míč do vápna.Hosté ho pouze odvrátili zpátky k jeho nohám a tak následoval další centr na který si výborně naběhl Fajfr a poslal hlavičku nejdřív do břevna, potom šel míč do tyče a nakonec skončil v síti 1:0 . V 79´ střílel nad branku Matouš J.Hned z protiútoku nahrál Hačka do vápna Černému , ale i ten mířil vedle.V 81´předvedl hezký průnik do vápna Hulman , ale bohužel míč šel vedle.Hosté se neustále snažili vyrovnat.A nejblíže k tomu byli v 89 ´ , když z malého vápna přestřelil branku hostující hráč Havel.Ani další šance v nastavení hosté nevyužili a tak si domácí připsali další výhru.Bylo vidět , že domácí hrají s druhým mužstvem tabulky. Každý tým dominoval v jednom poločasu.Trochu více štěstí měli domácí a tak si mohli připsat další již desátý zápas kdy neprohráli.06.06.2009 22:43:36
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one