uvodni.jpg
Tupadly_BLACK.jpg
Star Tupadly – Jiskra Zruč 1:0 (0:0)

Branka: 70. Císař

Rozhodčí: David Zoufalý, Bez ČK. Diváci: 90

Sestavy: Tupadly: Potměšil - R. Krajíček, Kořínek, Semrád, V. Pipek - D. Pipek, Hošek, Chvátal, Hájek - Čmakal, Císař. Střídali: Koudelka, Chleborád, Stieber, Trávnička. Trenér Stanislav Krajíček. 

Jiskra Zruč n. S.: Cudlín - Z. Louda, Hájek, Jouza, Jelínek - T. Louda, Janda, Viktora, Petrů - Havel, Koudela. Střídali: M. Váňa, Zeman. Hrající trenér Michal Váňa.
JISKRA BEZ BRAHIMIHO PADLA PO UCTIHODNÉ SÉRII AŽ TUPADLECH.

Přinášíme vám rozhovor s Kamilem Petrů, který se také vyjádřil i k ambicím Jiskry pro příští sezónu.

Ahoj Kamile,

Jiskra padla až v jedenáctém jarním kole? Co si myslíš, že bylo hlavní příčinou? 

 
V Tupadlech jsme odehráli nejlepší jarní zápas, bohužel to nestačilo ani na bod. Hlavní příčina byla v proměňování šancí, protože mi měli tak šest stoprocentních šancí, nedali jsme. Naopak Tupadly neměly jednu a vyhrály. 
 
Na druhou stranu, co si myslíš, že stálo za tou úžasnou desetizápasovou jízdou? 
 
Právě ta efektivita. Celé jaro se nám herně moc nedařilo, ale vždy jsme vstřelili několik branek navíc než soupeř. O to také víc mrzí porážka teď z Tupadel, kde šancí bylo opravdu spousta. Také nám pomohla nová posila, Azi. 

 
IMG_2078.JPG
V posledních zápasech už bude chybět právě opora Brahimi, bude to pro Jiskru citelné oslabení? 
 
Do týmu zapadl dobře, ale bohužel teď již do konce sezony nebude a my se s tím musíme popasovat. Hlavně se prosazoval střelecky. Je to náš nejlepší střelec. Je škoda, že do konce sezony již nebude, ale věřím, že se nám podaří ho střelecky nahradit.
 
V dalším zápase čeká Zruč doma rozjetý Malešov, pokud však chcete udržet první místo musíte tento zápas vyhrát. Jaké máš očekávání?
 
Víme, že tento zápas vyhrát nemusíme. Stačí nám urvat 4 body z posledních dvou kol a můžeme slavit. Takže nám stačí i remíza. Na to ale samozřejmě hrát nebudeme. Když budeme hrát podobně jako v Tupadlech, tak si myslí, že vyhrajeme.
 
Los v závěru nebyl příznivý, ale zápasy jste zvládali. Myslíš, že definitivně rozhodne poslední kolo, kdy hrajete u trápících se Zbraslavic? (Viktorka zajíždí do Malešova - poz. redakce)
 
Jak jsem říkal, musíme udělat 4 body z posledních dvou kol. Asi se bude rozhodovat až ve Zbraslavicích, ale pořád se může stát, že Sedlec doma s Tupadly prohraje a můžeme slavit.
 
Pokud můžeš prozradit, a Jiskra vyhraje Okresní Přebor, půjde do 1. B-třídy?
 
Proto to hrajeme!
 
Nemohlo by opět Jiskru trápit ve vyšší soutěži, malý počet kvalitních hráčů, kteří v podstatě obsahují jen základní jedenáctku?
 
Uvidíme, co vymyslí realizační tým :)
 
.
02.06.2015 15:51:11
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one