uvodni.jpg

25. KOLO PRODIET 1. B-třída sk. C

JANOVICELOGO.jpg
Uhl. Janovice – Jiskra Zruč  0:1 (0:1)
 
Branka:  29. Zeman.
 
Rozhodčí: Babák – Blatný, Pudil. ŽK: (0/2): Zeman, L. Jelínek. Diváků: 150.
 
Sestavy: Uhl. Janovice: Kmoch – Barták, Zadražil, Kopp, Čapek, Bílek, Beneš, Jelínek (83. Šusta) , Novotný (62. Tancer), Martínek, Marek, Vyhnánek. Trenér Karel Nouzák.
 
Jiskra Zruč: Daněk – Z. Louda (46. Bareš), Jouza, Jel=inek, L. Martiňák - Arnolt, Viktora, T. Martiňák (79. Kovář), P. Jelínek – Zeman (90. J. Váňa), Tugsmandakh (64. Cudlín). Trenér Michal Váňa.
ZDROJ: svoboda.info
Trenér uhlířů Karel Nouzák byl i přes prohru svého týmu s výkonem domácích spokojen: „Dnešní zápas kluci neodehráli špatně. Soupeř si za celý zápas nevytvořil ani jednu stoprocentní šanci,“ popisoval Nouzák. 
 
„Bohužel z ojedinělé situace ze střely z pětadvaceti metru trefili šibenici. Celkově se s námi Zruč první půli stačila posouvat a dostávali jsme se horkotěžko k zakončení. I tak jsme ale nastřelili dvě břevna a nedali jednu tutovku,“ řekl Nouzák.
 
„Druhý poločas se hrál defacto na jednu bránu. Soupeře jsme doslova nepustili za půlku, šance jsme si vytvořili, ale góly prostě nedáme,“ mrzelo trenéra uhlířů. „Je to škoda. Kluci ale charakter mají, je to jenom o čase. Výborný výkon předvedli také všichni tři sudí. Klobouk dolů,“ uzavřel.
 
Trenér Zruče nad Sázavou Michal Váňa byl spokojen se ziskem tří bodů. „Zápas se mi hodnotí dobře, vyhráli jsme jedna nula. Dali jsme krásný gól, kdy se trefil Zeman střelou ze střední vzdálenosti přímo do šibenice. Navíc jsme měli velmi dobrou obranu, která dobře pracovala,“ uvedl Váňa a pokračoval: „V bráně nastoupil Daněk, který většinou chytal za béčko a podal v zápase nadstandardní výkon. To byl hráč zápasu! Domácím pochytal mraky šancí, velmi nás podržel. Body máme díky němu,“ přiznal Michal Váňa.
 
„Janovice mají mladý a běhavý tým, vítězství si velmi ceníme. Domácí hrají kombinační fotbal, ale chybí jim zkušenosti. Hra, kterou ale předvádějí neodpovídá jejich postavení na hřišti. Přál bych si, aby soutěž zachránili. Já jsem ale za naše dnešní vítězství rád,“ uzavřel..
02.07.2019 16:04:29
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one