uvodni.jpg
Malešov - Jiskra Zruč  4:1 (1:0)

Branky: L. Lupínek 2, Klečák, Vokoun - Tvrdík
ŽK: 1/2
Rozhodčí: Uher
Sestava Malešov: Bednář - Krásenský, Zikmunda, Železný, Hurt, Klečák, L. Lupínek, Antoš, T. Lupínek, Vokoun, J. Špitálník.
Zruč n. S.: Svoboda - Havránek, J. Váňa, Tvrdík, Jelínek, M. Váňa, Pechanec, Kozel, Brož, Cudlín, Matouš. Střídali: Havel, Jouza.

VYJÁDŘENÍ TRENÉRA JELÍNKA:

"Zápas, který se dohrával jen z povinnosti a v klidném tempu. Naše mužstvo nepřekvapilo a podalo standardní jarní výkon. Domácí byli lepší a po zásluze také vyhráli. Naše mužstvo po sobotní rozlučkové párty se sezonou působilo jako dobrý tréninkový partner. Díky patří Tvrdíkovi a Kozlovi, že neodmítli a odcestovali s námi na zápas a posílili hodně unavený zbytek teamu."

21.06.2010 10:16:21
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one