uvodni.jpg
Malín - Jiskra Zruč  1:2 (0:1)

Branky: 63. pok. kop P. Štoček - 42., 75. Cudlín
ŽK: 2/2 -
L.Kraus, P. Štoček - L. Jelínek, J. Havránek
ČK: 85. P. Štoček (Malín)
Rozhodčí: p. Jirsa
Sestavy: Malín:
Lhoták - Puchýř, P. Štoček, Střemcha, Husa - Jan Procházka, L. Kraus, Vala, Čunderlík - Poklop (46. Hylský), V. Melša. Trenér Tomáš Vojtíšek
Jiskra Zruč:
Jíra - Staněk, Kozel, J. Havránek, L. Jelínek - Havel (46. Louda), O. Jouza, Koudela, Hájek - Smutný (43. J. Váňa), Cudlín. Trenér Petr Jouza.

VIDEA Z UTKÁNÍ ZDE
AKTUÁLNÍ TABULKA  ZDE
ZDROJ: SVOBODA.INFO

Jako první se v zápase osmělil zručský Koudela, ovšem s jeho střelou neměl Lhoták větší problémy. Daleko výraznější příležitost si ovšem připravili vzápětí domácí: V ponechané výhodě Vala vysunul V. Melšu, který naservíroval balón Poklopovi. Ten ovšem trefil jen nohy brankáře Jíry. Ve 21. min. zase Malín přestál se štěstím tutovku soupeře: Cudlína nejprve vychytal Lhoták, Smutný z dorážky trefil břevno a s další dorážkou Cudlína si skvěle poradil Lhoták. Ve 29. min. měl na kopačce druhý gól Poklop, který úplně volný v pokutovém území to zkoušel technicky k tyči, jenže Jíra se výborně natáhl a balón vyškrábl na roh. O chvíli později Malín soupeře vykombinoval soupeře ve středu hřiště, Střemcha vyslal na zručskou bránu V. Melšu, který si míč rovnal na levou nohu tak dlouho, až se zahnal za brankovou čáru. Gólu se tak diváci dočkali až před přestávkou: Po autovém vhazování Havel poslal lob do šestnáctky na Cudlína, který se přes Střemchu dokázal prosadit - 0:1.

Malínští v zahazování šancí pokračovali i po změně stran. V 50. min. po Valově centru V. Melša z těžké pozice, ale zblízka stehnem přestřelil, v 52. min. po trestném kopu dostal míč do zručské sítě Vala, ale radoval se předčasně, protože gól pro ofsajd platit nemohl. Domácí se přece jen dočkali vyrovnání: V 63. min. po faulu na L. Krause bezpečně proměnil pokutový kop P. Štoček - 1:1. V 69. min. dostal přihrávku za obranu do brejku V. Melša, jenže Jíra byl u míče dříve, v 73. min. si po další kolmici balón ukopl příliš daleko Vala. Trest za promarněné šance přišel na Malín v 75. min., kdy povedenou střelou Cudlín vsítil vítěznou branku. Domácí se pokusili o závěrečný nápor, ovšem nesmyslným vyloučením je zabrzdil Petr Štoček, který neudržel své nervy.

03.09.2010 20:05:06
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one