3. KOLO FUMBI 1. B-třída sk. D

SK Vyžlovka – Jiskra Zruč  3:1 (2:1)

Branky: 4., 74. Souček, 14. Plandor - 41. P. Jelínek z pen.

Rozhodčí: Navrátilová - Hes, Koubek. ŽK: (2/2): 77. Kohoutek, 85. Šobíšek – 90. L. Martinák, 15. Musil. Diváků: 40.

Sestavy: Vyžlovka: Binder - Kotek, Olmr (61. Šobíšek), Havlíček, Kohoutek, Plandor, Dušek, Dřízhal, Souček (86. Maizner), Malý, Augusta.

Jiskra Zruč: Cudlín - Musil, Z. Louda, Hájek, Viktora - Arnolt, T. Martinák, Janda (87. V. Pejša), L. Martinák, P. Jelínek (56. Kovář) - M. Váňa (82. Tugsmandakh). Trenér Svotopluk Veroněk.
VYJÁDŘENÍ TRENÉRA JISKRY SVATOPLUKA VEROŇKA:
Ke třetímu mistrovskému zápasu jsme nastoupili opět bez tří hráčů základní sestavy. Když pominu prvních patnáct minut kdy jsme obdrželi díky své nepozornosti dva zbytečné góly, tak jsme hráli fotbal za který se kluci nemusí stydět. Do konce poločasu jsme snížili z pokutového kopu na 2:1 po faulu na Jardu Arnolta, který konečně odehrál zápas podle mých představ.

Druhý poločas jsme byli opět o něco lepší a bojovnější než domácí mužstvo. Bohužel rozhodl rychlý ,,brejk,, domácích, který Vyžlovce zajistil konečné vítězství 3:1.

Kluci obstáli se ctí a s hlavou vzhůru. Věřím, že v příštím domácím zápase se nám podaří zvítězit.

Představení soupeře:

SK Vyžlovka v novodobé historii bojovala hlavně v okresních soutěžích na Praze-východ. V minulém ročníku, hrála svou premiérovou soutěž B-třídy se Vyžlovka umístila na skvělém osmém místě se ziskem třiceti osmi bodů. Opět byla týmem, který sbíral body hlavně v domácím prostředí. Proto naše mužstvo opět nečeká nic lehkého.

Nejlepším střelcem minulé sezóny byl Michal Šmíd, který ve dvaceti šesti utkáních vstřelil osm branek, střelec Šmíd si prošel Bohemians Praha 1905, Spartou Krč, Admirou Praha, ABC Braníkem a Slavií Louňovice ze kterých právě hostuje v SK Vyžlovka.

Druhý nejlepší střelec je čtyřicetiletý Miroslav Štěpán, který jen v patnácti utkáních nastřílel sedm branek. V novém ročníku už si připsal dvě trefy, takže se dá říct, že tento hráč, který prošel Loko Vltavín, Kunicemi, Kostelcem u Křížku nebo třeba Sázavou je největší hrozbou pro Zručskou obranu.

Domácí se opírají hlavně o zkušené hráče, kterých je na soupisce většina. Doplněno o hráče okolo dvaceti let, kteří vedle zkušených borců sbírají zkušenosti.

Jiskru nečeká vůbec jednoduché utkání, jeden bod z minulého domácího utkání je málo, tak výběr pana Veroňka musí zabrat i venku. Jestli se mu to podaří můžete zjistit netradičně v 10:15 na Stadióně SK Vyžlovka.