uvodni.jpg

3. KOLO PRODIET 1. B-třída sk. C

hlízov_BLACK.jpg
Fotbal Hlízov – Jiskra Zruč 1:0 (0:0)
 
Branka: 78. Navrátil
 
Rozhodčí: Hanák - Filip, Polák. ŽK: (2/4) Linhart, M. Frejlach, Maxa, M. Výborný - L. Jelínek, Musil, K. Petrů, Zeman. ČK: (0/1) 68. Musil. Diváků: 120.
 
Hlízov: Míšek - M. Šváb (66. Navrátil), Linhart, Tafel, O. Tomíšek (46. T. Šváb) - M. Frejlach, P. Růžička (52. Kovařík), Kopecký, M. Výborný - Luk. Křelina (46. Šmidrkal), Maxa. Trenér David Linhart.
 
Jiskra Zruč: Cudlín - Z. Louda, Musil, Hájek, L. Jelínek (46. Viktora) - Lub. Martinák, T. Martinák, K. Petrů, P. Jelínek, Zeman (77. Kovář) - Arnolt. Trenér Michal Váňa.
VYJÁDŘENÍ TRENÉRA LINHARTA:   ZDROJ: svoboda.info
Průběh zápasu hlízovského trenéra Davida Linharta nepotěšil. "Dnes to bylo špatné, jsem zklamaný," přiznal a navázal: "Řekli jsme si, co chceme hrát, na to jsme se týden připravovali. Utkání jsme chtěli co nejrychleji rozhodnout, prvních dvacet minut jsme se k plánované hře vůbec nedostali. Za stavu 0:0 jsme měli dvě šance, včetně penalty, kterou jsme klasicky doma nedali. Dnes jsem se ani moc netrefil asi se sestavou, všichni střídající hráči hru ve druhém poločase hru oživili. Jsem rád, že máme takovou lavičku." Zápas nakonec rozhodl v 78. min. Navrátil, když brankáře Cudlína přelétl centr a hlízovský hráč na zadní tyči uklidil míč do sítě. "Zruč neměla žádnou stoprocentní šanci, hrozila z brejků. Výborně zachytal brankář Cudlín, který pochytal většinu centrů, kromě jedné chyby," poznamenal kouč a pokračoval: "V této soutěži to máme složité. Všichni, kteří k nám přijedou, si v sedmi lidech stoupnou na vápno, vepředu nechají tři, všechno kopou dlouhé a hrají na brejky. My máme potíže prosadit se do uzavřené obrany. Také je to o tom, že včas nedáme branky a potom se dřeme a trápíme. Na tom musíme zapracovat." Vítězství Hlízova je podle Davida Linharta zasloužené. "Zruč se ve druhém poločase nedostala za půlku, ale je to upracované, představoval bych si vyšší kvalitu," uzavřel.
 
VYJÁDŘENÍ TRENÉRA MICHALA VÁŇI:
Michal Váňa ze Zruče nad Sázavou se po utkání musel dlouho uklidňovat. "Pro všechny z nás to byla zkažená neděle," naznačil a navázal: "Věděl jsem, jak to v Hlízově vypadá. Ale co jsem viděl..." Podle Michala Váni měli hosté v prvním poločase jednu stoprocentní šanci. "Do vápna před gólmana se dostal Jáchym Zeman, nevím, na co čekal, proč nevystřelil. To byla škoda," litoval příležitosti Michal Váňa a pokračoval: "Devadesát minut ukazovalo, že by zápas měl skončit 0:0. Věděl jsem, že Hlízov hraje nakopávané míče do křídel a na centry do vápna. To jsme měli pochytané, tam jim cesta nevedla - Tomáš Cudlín všechny centry posbíral a nebo vyboxoval, to ještě domácím chytil penaltu. Chtěli jsme hrát defenzivně a uhrát remízu, domácím nakonec jejich styl hry přinesl ovoce, centr Tomáše Cudlína přeletěl a na malém vápně tam zůstal sám hráč. Ale to už jsme byli po vyloučení." Michal Váňa ale nebyl spokojený s vedením zápasu ze strany rozhodčích. "Od první minuty bylo vidět, kde mají zůstat body, proti čtrnácti se to hraje těžko," naznačil a dodal: "Nakonec nám to tam jednou spadlo a prohráli jsme. Další výsměch bylo, že tam bylo mnoho střídání, spoustu žlutých karet, vyloučení, proto bych očekával pět minut nastavení. Rozhodčí písknul v 89. minutě konec a to byla poslední kapka všehno, co jsem tam viděl. Pokud to takto chtějí hnát do I. A třídy, budu jim to přát, fotbalově ale na to nemají. Není na to hezký pohled. Tento zápas házíme za hlavu, je za námi a jdeme dál."
hlízov_mapa.jpg
hlízov_letecka.jpg
.

.
10.09.2018 10:11:12
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one