uvodni.jpg

3. KOLO Zimního poháru

Zbýšov_black.jpg
Jiskra Zruč - Zbýšov 6:0 (2:0)

Branky: 2x K. Petrů, 2x Borek, Pejša, T. Louda

Sestavy: Jiskra Zruč: Cudlín - Z. Louda, Jouza, Hájek, Jelínek - Šindelář, Petrů, Janda, Viktora - Koudela, Zeman. Střídali T. Louda, Pejša, Borek, Brabec. Trenér Michal Váňa.

Zbýšov: O. Radil - P. Vavřička, Vl. Kolář, Výborný, Jukl - Junek, Hortenský, L. Sobotka, Horváth - Škodák, Tyšer. Střídali P. Vebr, Zosimčuk, M. Jirák, M. Babák. Trenér Jiří Zelený.
ZDROJ: svoboda.info
"Proti minulému týdnu jsme měli více hráčů, mohli jsme vícekrát střídat. Hlavně byl i kapitán Petrů a to bylo hodně znát,"
 upozornil trenér Zruče Michal Váňa."Začátek utkání byl chaotický, spíše hrál soupeř, měl více šancí a mohl vstřelit nějakou tu branku," pustil se do hodnocení utkání a pokračoval: "Nám konečně zachytal brankář Tomáš Cudlín. Jinak výhra 6:0 je výrazná, zaběhali jsme si a zahráli, to je důležité. Do sezony je ještě daleko, za týden sehrajeme utkání s Tupadly a potom musíme ještě něco dohodnout. Jinak si myslím, že nám tým bude sedět, až bude sestava kompletní, vypadá to pro jaro dobře."
 
Mužstvo TJ Zbýšov se na jarní část okresního přeboru připravuje pod vedením trenéra Jiřího Zeleného. "Spokojení jsme tak na sedmdesát procent - jak s účastí na trénincích, tak s výkony v přípravných zápasech," konstatoval a dodal:"V dnešním zápase proti nám stál soupeř o třídu lepší, postavili jsme se mu důstojně, ale nevyšlo to." Zbýšov nastoupil s novou posilou - Jakubem Hortenským. "Je z Golčova Jeníkova, už jsme se dohodli," uzavřel Jiří Zelený.
5G6H7294.JPG
5G6H7297.JPG
5G6H7300.JPG
5G6H7305.JPG
5G6H7308.JPG
5G6H7309.JPG
Další výsledky:

Malešov - Tupadly 3:2
.


.
15.02.2016 16:22:16
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one