uvodni.jpg

3. Přátelské utkání

kralovice_black.jpg
Jiskra Zruč – Sokol Dolní Kralovice  6:0 (3:0)

Branky Jiskry: 3x K.Petrů, 2x Zeman, M. Váňa

Rozhodčí: Luboš Keltner.

Jiskra Zruč:  Svoboda - Z. Louda, Koudela, Viktora, Brabec - Kovář, Janda, Jouza, M. Váňa - Zeman, Petrů. Trenér: Michal Váňa.
Celek Dolních Kralovic áčko Jiskry neprověřil, odvezl si domů kanára, Petrů vsítil hattrick.
 
Zruč nad Sázavou (14. srpna) – Fotbalisté Jiskry Zruč nad Sázavou sehráli druhé přípravné utkání před podzimní sezonou I. B třídy s celkem okresního přeboru Benešovska – Sokolem Dolní Kralovice.
 
Áčko nastoupilo ve druhém přípravném střetnutí téměř kompletní. Dolnokralovické zcela jasně přehrálo, góly si rozdělilo stejnou měrou do obou poločasů.
 
ZDROJ: svoboda.info
"S letní přípravnou spokojený nejsem, vůbec," konstatoval kouč Jiskry Michal Váňa. "Docházka je špatná, soupeři v přípravných zápasech jsou slaboučcí. Potřebujeme hrát s týmy z krajských soutěží a ne s mužstvy okresního přeboru a III. třídy," zlobil se a pokračoval: "Pro nás to nejsou soupeři. Na hře je to pak znát, je vidět, že nemusíme, není potřeba běhat ani podstupovat osobní souboje, protože si se soupeřem děláme co chceme. Nepocítili jsme žádný tlak ani nebezpečí. To se potom také přenáší do hry v prvních mistrovských zápasech."
 
Situace se podle něj opakuje už několik let - v letních i zimních přípravách. "Nedokážeme si v průběhu sezony zajistit kvalitního soupeře pro letní i zimní přípravu," přiznal. "Mám z toho smíšené pocity, i z docházky na tréninky. Je to špatné, chodí průměrně deset lidí, což je na to, že hrajeme krajskou soutěž, bída," opakoval.
 
Generálku by Jiskra Zruč n. S. měla hrát za týden ve Třech Dvorech. "Opět - hrají třetí třídu. Asi to odpískáme, hodně lidí se omluvilo, ještě jsou tam nějaké dovolené. Generálku nejspíše hrát ani nebudeme," uzavřel.
kralovice1.jpg
kralovice2.jpg
kralovice3.jpg
kralovice4.jpg
.


.
15.08.2016 11:00:06
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one