uvodni.jpg

3. přátelské utkání

BLACK_vrdy.jpg
Slavoj Vrdy – Jiskra Zruč 1:3 (1:3)
 
Branky: Tomíšek – M. Váňa, Zeman, Viktora
 
Sestavy: Slavoj Vrdy: Šindelář – Chudomel, Tomíšek, Šolta, Havránek – Petr, R. Truksa, Plašil, Růžička, Vavřina – Nesládek. Střídali: Vidlák, D. Růžička, O. Plašil. Trenér David Plašil.
 
Jiskra Zruč: Cudlín – Z. Louda, Jouza, Hájek, Krištof – Šindelář, Petrů, Viktora, Janda – Váňa, Zeman. Střídali: Hernyk, Musil, Kotek. Trenér Alois Chovánek.
Podle vrdského trenéra Davida Plašila se hrál vyrovnaný zápas. „Bylo znát, že soupeř hraje I. B třídu. Měl svou kvalitu. Šance však byly na obou stranách. Zruč podržel brankář. My máme problém s proměňováním vyložených šancí,“ uvedl Plašil.
 
Vrdy v utkání vedly 1:0, když se z pokutového kopu trefil Milan Tomíšek, jenže hosté zápas do přestávky otočili. „Rozhodly naše zkušenosti. V koncovce jsme byli dravější. Náš tým gólman podržel, ale soupeře nikoliv,“ řekl k zápasu hrající asistent Zruče Michal Váňa. Tým má od zimní přípravy nového trenéra. Svého bývalého brankáře Aloise Chovánka.
Váňovi se Vrdy líbily: „Mají dobré mužstvo. Je vidět, že hrají na prvním místě v okresním přeboru. Mladí kluci soupeře hráli dobře a překvapili mě. Slušela by jim I. B třída.“
 
Zdroj: https://kutnohorsky.denik.cz/fotbal_region/zruc-jeste-v-prvni-puli-otocila-zapas-s-vrdy-20180220.html
.

.
21.02.2018 14:43:28
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one