3. přátelské utkání

Sokol Řepov – Jiskra Zruč 6:5 (5:2)

Branky Jiskry: 25. Váňa Michal, 40 a 87. Zeman, 55. T. Martinák, 83. P. Jelínek

Sestava: Jiskra Zruč: Cudlín - Kotek, Musil, L. Hájek, J. Váňa - T. Martinák, L. Martinák, Viktora, Arnolt, Zeman - Kovář. Střídali Vajza, Pejša, M. Váňa, P. Jelínek. Trenér Svatopluk Veroněk.
Ve třetím přípravném zápase zavítala Jiskra na mladoboleslavsko, kde se střetla s tamním Sokolem Řepov hrající okresní přebor. Ikdyž Řepovu byl nabídnut postup do vyžší soutěže, odmítl a tak zůstává j nejvyžší okresní soutěži. Jiskře chybělo několik hráčů základní sestavy.

VYJÁDŘENÍ TRENÉRA JISKRY SVATOPLUKA VEROŇKA:
Do třetího přátelského utkání jsme nastoupili venku proti kvalitnímu soupeři Řepova. Utkání mělo svižné tempo na obou stranách a hrál se pohledný bojovný zápas. Po prvním poločase jsme sice prohrávali po zbytečných individuálních chybách 5 : 2. Nicméně naše hráče to nesrazilo na kolena a ve druhém poločase dokázali fotbalovým způsobem soupeře přehrát a stáhnout výsledek na konečných 6 : 5 pro soupeře. Branky