uvodni.jpg

3. přípravné utkání

kozli_BLACK.jpg
Jiskra Zruč -  SK Kožlí  7:1 (3:0)
 
Branky Jiskry: Arnolt 3, Kovář, L. Martiňák, L. Jelínek, M. Váňa.
 
Sestava Jiskra Zruč: Daněk - Brabec, Jouza, Hájek, L. Jelínek - L. Martiňák, Janda, P. Jelínek, Arnolt - Zeman, Kovář. Střídali Michal Váňa, Hyrnyk. Trenér Michal Váňa.
VYJÁDŘENÍ TRENÉRA VÁŇI: Zdroj: svoboda.info
"Zahráli jsme si na přírodní trávě, na druhé straně byl fotbal hodně složitý, protože povrch byl hrbolatý," hodnotil zápas zručský trenér Michal Váňa. "Soupeř mohl dostat patnáct gólů, mraky šancí jsme zahodili. Míč třeba na poslední chvíli skočil, tak jsme trefovali tyče, břevna," poznamenal a pokračoval: "Soupeř nás vůbec neprověřil, do příštích přátelských zápasů musíme shánět kvalitnější týmy. Příští týden budeme hrát s Kondrací, to bude o něčem jiném."
 
A co nedělní zápas ukázal Michalu Váňovi? "Fyzicky jsme na tom byli mnohem lépe, přechod do útoku byl výborný. Ve hře bylo hodně nepřesností, ale vlivem hrbolatého hřiště. Z naší strany byl zápas odehraný dobře. Škoda, že nebyl lepší soupeř, že nás více neprovětral. Stejně jako minulý týden to pro nás byl kvalitní trénink," opakoval Michal Váňa. Jiskra na svém webu také o víkendu oznámila, že kapitán Kamil Petrů definitivně odešel do Čáslavi.

.
26.03.2019 08:52:07
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one