uvodni.jpg
Nové Dvory - Jiskra Zruč  1:1 (1:0)
B: Rak - Koudela
Sestava: N. Dvory: Černý - Mar. Čálek, Špírek, Zelený, Melezínek - Rác, D. Pavlík, M. Melša (79. Slavík), Jak. Pátek (58. Dušek) - Maláček (46. L. Pospíšil), Jan Rak. Trenér Jaroslav Wohlgemuth  Zruč: Jíra - L. Jelínek, Hájek, Janata, J. Havránek - Tvrdík, , M. Váňa (Keltner), Brož , Koudela - Frajt, Kohout
Rozhodčí: Dolejš. ŽK: Špírek, Mar. Čálek, Rác - J. Havránek, Koudela, Janata, Frajt. ČK: 80. Koudela (Z)

FOTKY ZE ZÁPASU NALEZNETE ZDE
Nové Dvory - Novodvorská série bez vstřeleného gólu v okresním přeboru skončila po 314 minutách. Domácí ovšem první branku dokázali přetavit jen v jeden bod, i když rovněž premiérový. Nespokojený trenér Jaroslav Wohlgemuth nabídl svou funkci.

Bojový zápas moc vzruchu před brankami nepřinesl. A nebýt hrubé chyby obránce L. Jelínka, který nepřesnou křižnou přihrávkou poslal soupeřova Jana Raka samotného na gólmana Jíru, odcházely by oba celky do šatny bez branek. Podobná hrubka, ovšem na druhé straně pomohla hostům k vyrovnání: Koudela poslal trestný kop z ostrého úhlu do šestnáctky, gólman Černý míč minul a ten zapadl ke vzdálenější tyči - 1:1. Rozhodčí Petr Dolejš sáhl i pro červenou kartu, když se v 80. min. na Mar. Čálkovi vyfauloval právě Koudela. Mar. Čálek se mohl zapsat do historie v 82. min., jenže jeho střelu po závaru ve zručské šestnáctce gólman Jíra vyrazil. Na skóre nic nezměnila ani 90. min., kdy Kohoutův trestného kop z ideální pozici srazila novodvorská zeď jen na rohový kop.

I přes první vstřelený gól a první získaný bod byly ve tváři novodvorského trenéra Jaroslava Wohlgemutha (na snímku) patrné známky rozčarování. "po čtyřech zápasech jeden bod, to je opravdu výborné," mávl rukou. "Nedáváme góly a bez toho se samozřejmě bodovat nedá," hlesl. Právě mizernou produktivitu kouč považuje za hlavní příčinu nelichotivého postavení Nových Dvorů v tabulce. "Góly nedáváme, pak ještě nějaký laciný naopak dostaneme," podotkl a vyjádřil odhodlání na novodvorské lavičce skončit: "Nevím, co s tím. Jiní hráči nejsou. Dávám svou funkci k dispozici, protože je potřeba nějaká změna."

Zručský trenér Petr Jelínek byl s jedním bodem spokojený. V zápase mu chybělo několik hráčů, například zraněný obránce Musil. "Jan Matouš je v těchto chvílích na porodním sále," dodal a pokračoval v hodnocení zápasu: "Sestavu jsme nějak slepili. Šlo o spíše bojovné utkání na 0:0. My jsme udělali jednu obrovskou chybu, kterou nám domácí podobně vrátili. Jinak to byl zápas bez šancí."

ZDROJ: SVOBODA.INFO14.09.2008 22:55:28
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one