uvodni.jpg

4. KOLO FUMBI 1. B-třída sk. D

miretice_black.jpg
Jiskra Zruč – Sokol Miřetice 3:2 (2:1) po pen. penalty 4:1
 
Branky: 9. Viktora, 45.+1 pok. kop P. Jelínek - 26. Jenšík, 65. Turek.
 
Rozhodčí: Petýrek - Budař, Vender. ŽK: (3/2): Arnolt, Jouza, Kotek - Jenšík, Turek. Diváků: 65.
 
Sestavy: Jiskra Zruč: Cudlín - Musil (41. Kotek), Z. Louda, Jouza, P. Jelínek - T. Martinák, L. Martinák, Arnolt (71. Tugsmandakh), M. Váňa (55. Zeman) - Viktora, Janda (46. Kovář). Trenér Svatopluk Veroněk.
 
Sokol Miřetice: Fialka - Nebřenský, Blažek, Jenšík, Přitasil, Čáp, Kabát, Jantač (55. Vondráček), Klenot, Turek (75. Lalouček), Moudrý. Trenér Petr Naňák.
Zdroj: https://kutnohorsky.denik.cz
Utkání začalo mírným oťukáváním z obou stran. Navzdory výrazné výškové převaze hostů se dokázali domácí prosadit z prvního rohového kopu utkání. Centr se dostal až na zadní tyč na osamoceného Viktoru, který krkolomně v pádu nasměroval míč mezi tyče. Největší šanci na opačné straně vytvořil domácí obránce, když nepochopitelně vyslal hostujícího Jenšíka na Cudlínovu bránu. Jenšík s přehledem poslal míč kolem brankáře a srovnal stav na 1:1. Když už hráči téměř směřovali do útrob stadionu na poločasovou přestávku, vytvořili také Miřetičtí neuvěřitelný kiks, na jehož závěru byla nařízena penalta. Tu Jelínek bez zaváhání proměnil a poslal domácí do vedení.

Do druhého poločasu vstoupili hosté s větším nasazením a začali domácím přitápět. Odměnou jim bylo vyrovnání, když Jenšíkovu střelu od tyče do tyče doklepl do odkryté brány Turek. V závěru utkání vysel ve vzduchu obrat, ale osamocený Přitasil ze slibné pozice pouze nastřelil obrovitého Cudlína. O výsledku tak musel rozhodnout penaltový rozstřel, v němž byl úspěšnější domácí tým.

VYJÁDŘENÍ TRENÉRA JISKRY SVATOPLUKA VEROŇKA: 
"Naše hra nebyla špatná, jen jsme dostali góly po hloupých individuálních chybách. Nad takovými kiksy zůstává rozum stát.“kroutil hlavou trenér Zruče Svatopluk Veroněk.

VYJÁDŘENÍ TRENÉRA MIŘETIC PETRA NAŇÁKA:
„Hráli jsme proti špatnému soupeři, bohužel jsme hráli ještě hůře.“ neskrývá zklamání miřetický Petr Naňák.
 
Představení soupeře:
 
Sokol Miřetice jsou nám velice známým soupeřem za poslední dobu můžeme napočítat devět střetnutí.
 
V soutěžních utkání máme s Miřeticemi bilanci 3-0-3 , každý tým tak zvládl svá domácí utkání. V přípravě máme s naším soupeřem bilanci 2-1-0.
 
Poslední vzájemné utkání Jiskra s Miřeticemi odehrála 16.6. na Jaře 2018 ve dvacátém šestém kole porazila svého soupeře 1:0 brankou Zemana. Zápas si můžete připomenout ZDE. Největší debakl schytali hosté v desátém kole na podzim 2015, to svěřenci Michala Váni deklasovali Sokol vysoko 8:0, i tento zápas si můžete připomenout ZDE.
 
Miřeticím se stejně jako Jiskře moc nedaří. O střeleckou produktivitu se stará momentálně Josef Přitasil, který má na svém kontě dvě branky.
 
Jiskra musí konečně zabrat, bod z posledního domácího zápasu je málo. Hraje se o hodně, v podstatě o dno tabulky. A tam žádný z hráčů nechce být. Dle trenéra Svatopluka Veroňka se tým zvedá, kdy někteří z hráčů hrají dle jeho představ, pokud tuto vidinu naplní celý tým, stane se z Jiskry opět ten obávaný tým.
 
Držte našim hráčům palce přímo na stadiónu. DĚKUJEME ….. JISKRA DO TOHO!!
078.jpg
1.jpg
036.jpg
039.jpg
043.jpg
045.jpg
049.jpg
053.jpg
056.jpg
067.jpg
068.jpg
071.jpg
075.jpg
077.jpg
083.jpg
092.jpg
096.jpg
098.jpg
103.jpg
104.jpg
107.jpg
27.09.2019 10:56:02
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one