uvodni.jpg

4. přátelské utkání

kozli_BLACK.jpg
Jiskra Zruč -  SK Kožlí 6:2 (5:0)

Branky Zruče: 4., 35. a 45. Cudlín, 6. a 71. Jelínek, 36. Zelenka.

Jiskra Zruč: Daněk - Brabec, Jouza, Hájek, Bareš - Zelenka, Havel, Martinák, Jelínek - Červenka, Cudlín. Střídal: Mojžíš. Trenér: Michal Váňa.
ZDROJ: svoboda.info
Vlašim - V dalším přípravném utkání se zručská Jiskra utkala v sobotu odpoledne s Kožlím. Zruč v prvním poločase dominovala a soupeři nadělila pět branek, Kožlí ve druhé půli jen korigovalo.
 
„Dnešní utkání bych nechtěl moc hodnotit, poněvadž jsem ještě před odjezdem věděl, že budu postrádat osm lidí z podzimní základní sestavy,“ uvedl na úvod trenér Zruče Michal Váňa. „Musel jsem obvolat kluky z béčka, pro polovinu z nich to byl první přípravný zápas, protože byli jednou na tréninku. Měl jsem z toho obavy, protože Kožlí znám z dob, kdy hráli I.B třídu, i když teď už hrají jen okresní přebor. Obával jsem se, že to bude fiasko nebo hrozný debakl,“ nezastíral trenér Zruče.
 
„Nicméně výsledek tomu neodpovídá, protože Kožlí na mě působilo jako tým IV. třídy maximálně,“ zhodnotil úroveň soupeře Michal Váňa. „Kluci si s tím poradili, zahráli dobře. Byly tam nepřesnosti a chyby, to ale spíš proto, že netrénují. Moc bych to dál nechtěl rozvíjet, dnešní utkání jsem totiž pojal jako tréninkové, protože mi chyběli hráči,“ dodal trenér Michal Váňa.
 
kozli1.jpg
kozli2.jpg
..
12.04.2017 15:54:54
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one