uvodni.jpg

4. přípravné utkání

kondrac_black.jpg
Jiskra Zruč – Sokol Kondrac 2:4 (1:3)
 
Branky Jiskry: Zeman, L. Martiňák.
 
Sestava: Jiskra Zruč: Cudlín – Viktora, Jouza, Hájek, L. Jelínek – L. Martiňák, Sochůrek, Janda, P. Jelínek – Arnolt, Zeman. Střídali: T. Martiňák, Jarůněk, Jar. Váňa, Kovář, Trenér Michal Váňa.
VYJÁDŘENÍ TRENÉRA MICHALA VÁŇI: Zdroj: svoboda.info
„Šli jsme brzy do vedení, kdy jsme utekli po levé straně a centr uklidil na druhý pokus do brány Zeman. V prvních patnácti minutách jsme hráli velmi dobře, měli jsme šance,“ popisoval trenér Zruče nad Sázavou Michal Váňa a navázal: „Poté netuším, co se s námi stalo. Vypadli jsme z tempa. Jestli je to tím, že nám odešel Kamil Petrů ze středu zálohy, nevím. Nicméně hráč jeho kvalit nám usprostřed hřiště chybí. Zápas byl dost nervózní. Ztráceli jsme jednoduché přihrávky, obrana nestíhala zachytávat brejky. Dvě branky jsme dostali z pokutových kopů, jeden z přímého kopu a poslední z brejku,“ rekapituloval.
 
Trenér Zruče nad Sázavou si zatím láme hlavu nad výkonu svého týmu: „Nejde nám to, nejspíš je to tím, že nám vypadl jeden hráč. To je ale smutné, protože na hřišti hraje jedenáct borců. Zápas nám nesedl. Zatím z toho mám vrásky na čele. Moc nám to nefunguje a nesedí,“ uzavřel Michal Váňa..
25.03.2019 16:11:40
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one