4. přípravné utkání

Jiskra Zruč – Sokol Kondrac  2:6 (0:3)

Branky: 63. Kotek a 67. Zeman – 17. a 22. P. Sedláček, 40. a 69. F. Sedláček, 70. Müller, 72. Procházka.

Sestava Jiskra Zruč: Cudlín - Viktora, Hájek, L. Martinák, J. Váňa – Kotek, T. Martinák, P. Jelínek, Janda - M. Váňa, Zeman. Střídali: Brabec
Jako generálku na novou sezónu jsi Jiskra pozvala tým z Kondrace, se kterým se utká i v nadcházející sezóně a to až 13. kolo na půdě našeho soupeře.

Jiskra opět neměla na přípravný zápas kompletní kádr. Chyběl Louda, Jouza, Musil, Arnolt, Kovář a Tugsmandakh.

Úvodních patnáct minut bylo vyrovnaných, v 17. minutě se hosté ujali vedení brankou P. Sedláčka – 0:1. Na dvoubrankový rozdíl zvýšil skóre ve prospěch Kondrace stejný hráč ve 22. minutě – 0:2. Domácím nevycházela přihrávka, třetí branku pro hosty obstaral F. Sedláček – 0:3.

ZDROJ: Josef Tůma
Začátek druhého poločasu zastihl hosty ,,v nedbalkách“, Jiskra v 63. minutě snížila Kotkem na 1:3. O pět minut později vstřelil kontaktní gól Zeman – 2:3. V dalších minutách střetnutí se naskytla možnost i vyrovnat, Zeman místo přihrávky před branku na volné hráče volil střelu do brankáře. To bylo ze strany domácích vše. Hosté se vrátili ke hře z prvního poločasu, v 69. minutě zvýšil na 4:2 pro Kondrac opět F. Sedláček. O minutu později přidal pátý gól Müller, v 72. minutě se prosadil L. Procházka – 2:6.

VYJÁDŘENÍ TRENÉRA JISKRY SVATOPLUKA VEROŇKA:
Do čtvrtého utkání jsme opět nastupovali bez pěti hráčů základní sestavy. Bohužel se nám nepodařilo navázat na dobrý výkon z posledního přátelského utkání proti Řepovu. Za zmínku stojí prvních patnáct minut prvního a druhého poločasu kdy jsme hráli vyrovnanou partii.

FOTO ZDROJ: Josef Tůma