uvodni.jpg
Kaňk - Jiskra Zruč  0:2 (0:2)

Branky: Koudela, Havel
ŽK: 1/1
J. Horký - Z. Louda

Rozhodčí: p. Jirsa
Sestavy: Kaňk: Vokoun - Zahajský (R.Matz), Klatka, M. Horký, Dvořák (Filo) - Mandlík, Čížek, Růžička, Mašín - Ďoubal (Zrzavý), Horký

Jiskra Zruč: Sochůrek - L. Jelínek, Jouza, M. Havránek, Z. Louda - M. Váňa, Koudela, Matouš, Havel (J. Váňa) - Brož, Smutný (Zelenka)

VIDEA Z UTKÁNÍ ZDE
FOTKY NALEZNETE  ZDE a ZDE
AKTUÁLNÍ TABULKA  ZDE

Kaňk – Začátek utkání patřil k tomu vyrovnanému, co jsme v první půlce viděli. Po vzájemném oťukávání totiž poprvé zahrozili domácí. To parádní střelou trefili břevno. Od této chvíle ucítil Kaňk šanci a zatlačil naše mužstvo do obrany. Přišly také šance, ale na ty neměl kaňk dost klidu, aby je mohl zakončit ve vedoucí gól. Jiskra pozorně bránila a začala pomalu vystrkovat růžky.  Až z toho všeho vznikl první gól. Smutný nacentroval do vápna, však nerovnost ve vápně umístila míč přímo na kopačku Koudeli, který už věděl co má s míčem udělat 1:0! Druhá branka přišla v zápětí, Jiskra opět trestala nedůslednost v obraně. Vše ale začalo na půlce, kde M. Havránek zabojoval a nakopl míč do vápna, tam dobře zapracoval Brož, domácí však poskakující míč nedokázali odkopnout a tak si ho do své moci vzal Havel a poslal ho levou do sítě 2:0! Tyto okamžiky právě Jiskra udávala tempo zápasu a nepouštěla domácí k blízkosti Sochůrkovi branky.

Druhý poločas už byl o taktice si pohlídat výsledek. Podle toho vypovídala i hra. Domácí se tlačili vřed, vytvářely si i šance, ale žádná nebyla vyložená. Sochůrek jen musel zasahovat při střelách ze střední vzdálenosti. Několikrát však skončil těsně vedle tyčí. Jiskra hrála na brejky. V šanci byl Zelenka, Koudela a Brož, bohužel však bez využití. V devadesáté minutě vstřelil dobře hrající Brož třetí branku Jiskry, však domácí pozemní byla proti a odmávala Markovi neexistující offside!

Jiskra, tak nadále vede soutěž a jak celý sobotní večer znělo Zručskými podniky 5x3 je 15 a to je holý fakt!!

Příští utkání odehraje Jiskra proti nepříjemnému soupeři ze Sedlece. Neváhejte a podpořte vedoucí tým tabulky!


Další popis zápasu očina serveru D10S.cz najdete ZDE


Výzva pro všechny FANS příští týden 2.10. vyráží Jiskra do Žlebů, kteří jsou známi svými věrnými Fans Šumava Riders, zveme tedy všechny, co s námi chtějí vyrazit do Žlebů a tak domácím ukázat i v hlasivkách, co je Jiskra Fans a poukázat na to kdo vládne Okresu.
17.09.2010 13:05:54
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one