uvodni.jpg

5.KOLO FITPARTNER GASTRO 1. B-třída sk. D

jankov_black.jpg
Jiskra Zruč - Sokol Jankov  1:4  (0:1)

Branky: 55. Havel – 9. Hameršmíd, 63. a 68. Hořčička, 85. Zach

Rozhodčí: Novotný - Chrudimský, Kratochvíl. ŽK: 3/5 - Koudela, Janda, Havel - Zach, Balík, Horčička, Kolář, Ždych. Diváků: 70

Jiskra Zruč.: Cudlín – Z. Louda (81. Brabec), Hájek, Koudela, Viktora – Diego, Janda (46. Havel), Jouza, Martinák – Zeman (85. Jelínek), Petrů. Trenér Michal Váňa. 

Sokol Jankov: Nerad - Hameršmíd (61. Zajíc), Čermák, Peroutka, Zach, Balík, Skála, Horčička, Uhliar (90. Šimánek), Kolář, Ždych. Trenér Jiří Vosátka.
Zdroj: http://benesovsky.denik.cz/fotbal_region/jankov-vylovil-ve-zruci-tri-body-20160925.html
Prvních deset minut patřilo domácím, kteří si postupnou kombinací vytvářeli tlak. Ale zahřmělo na druhé straně, kdy křížný pas Koláře zakončil „angličanem" Hameršmíd. Domácí to zjevně zaskočilo, a i když měli po zbytek poločasu převahu, většinou bez zakončení. Pakliže se už prokombinovali za jankovskou obranu, postavil jim závoru bezchybný Nerad.
 
I na začátku druhého poločasu měli převahu Zručští a v 55. minutě vyrovnali po kontroverzní situaci. Místo, aby vrátili hostům odehraný míč do autu pro zranění hráče, tak Havel sám proti Neradovi uspěl. Jankovští však dokázali brzy odpovědět a Horčička je v 63. minutě po centru opět dostal do vedení. Gól hosty dost nabudil, aktivním napadáním získávali míče již na půlicí čáře, což jim přineslo třetí gól opět Horčičkou, který z dálky přeloboval brankáře Cudlína – 1:3. Domácí se sice pokoušeli snížit, ale šance si vytvořili pouze po dvou rohových kopech. Naopak hosté, čím dál více pronikali do otevřené zručské obrany a z několika příležitostí proměnili jednu Zachem, jenž uzavřel na 1:4.
 
VYJÁDŘENÍ TRENÉRA JANKOVA BRABENCE:
„Ve Zruči jsme předvedli velmi dobrý výkon, což nám přineslo vítězství. Za přístup k zápasu musím pochválit celé mužstvo," měl radost stratég Jankova Stanislav Brabenec.
 
VYJÁDŘENÍ TRENÉRA JISKRY MICHALA VÁŇI: Zdroj: svoboda.info
Po zápase můžu říct, že jsme prohráli zaslouženě,“ uvedl trenér Zruče nad Sázavou Michal Váňa. „Vytváříme si v zápase moře šancí, ale nám se nedaří je proměňovat. Bez branek nemůžeme vyhrát. To, co my nedáme, to je trestuhodné,“ kroutil hlavou.
 
„Hosté z minima vytěžili maximum. Měli jsme nespočet standardních situací a rohových kopů, ale všechny míče končí na hlavách obránců hostí. My se do šance nedostaneme,“ mrzelo Váňu.
 
„Za stavu nula jedna na začátku druhého poločasu srovnal střídající Havel. Následně měl obrovskou šanci kapitán Petrů, který mohl zápas zlomit na naší stranu, ale nestalo se tak,“ popisoval Michal Váňa a pokračoval: „Poté se potvrdilo otřepané „nedáš – dostaneš“, protože jsme z další šance dostali branku,“ hlesl.
 
„Všechny branky, co jsme dostali, byli po našich hrubých chybách. Soupeři jsme věnovali všechny tři branky. Naše hra nebyla špatná, kombinovali jsme, byla vidět mezihra, ale nedáváme branky. Soupeř dal jednoduché branky a proto zaslouženě vyhrál,“ uzavřel.
1015cs_176_big.jpg
1015cs_177_big.jpg
1015cs_178_big.jpg
1015cs_179_big.jpg
.
.
27.09.2016 08:49:38
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one