uvodni.jpg

5. KOLO FUMBI 1. B-třída sk. D

kunice_black.jpg
FK Kunice - Jiskra Zruč  5:0 (3:0)
 
Branky: 19., 35., 53., 59. Zderadička, 21. vlastní (Hájek)
 
Rozhodčí: Mansour - Suchý, Němeček. ŽK: (2/3) (68. Sklála, 71. Prokš - 21. Viktora, 66. Jouza, 66. Kotek) ČK: (0/1) (19. Cudlín)  . Diváků: 90.
 
Sestavy: Kunice: Chadima – Janků, Tůma, Prokš (80. Chlubna), T. Skála, M. Skála, Zderadička (70. Novák), Štrajt (59. Ševčík), Frýda, Tůma, Hosnédl (64. Mohyla)
 
Jiskra Zruč: Cudlín – Louda, T. Martinák, Arnolt, L. Martinák, Viktora (75. Dolejš), M. Váňa (59. V. Pejša), Janda, Jouza, Kotek, Hájek.
VYJÁDŘENÍ TRENÉRA JISKRY SVATOPLUKA VEROŇKA:
Venkovní mistrovské utkání začalo z naší strany velmi slibně. Bohužel v devatenácté minutě obdržel náš brankář červenou kartu, která víceméně rozhodla o pozdějším průběhu zápasu a konečného výsledku. I přes veškerou snahu našich hráčům dokázal soupeř využít našeho handicapu hry bez brankáře a zápas dotáhl do vítězného konce 5:0.

Popis penaltové situace očima trenéra:

V devatenácté minutě šel domácí hráč sám na brankáře. Tomáš pozdě vyběhl a fauloval ho netakticky v pokutovém území za co byl potrestán červenou kartou. Následnou penaltu Louda sice vyrazil, ale soupeř ji pohotově dorazil.

Jak dále pokračovat s týmem?

Hráči si začínají zvykat na pravidelnou tréninkovou docházku středa a pátek, která se už výkonnostně a herně projevila v sobotním utkání. Jen je škoda, že se ještě setkáváme s nepochopitelnou výmluvou proč nemůžu na trénink a na zápas.
Představení soupeře:
 
Kunice, raketový tým, kterému časem došlo “palivo“. Asi tak mohu popsat našeho soupeře.
 
TJ Kunice dlouho hrály Okresní přebor. Až do sezóny 99/00, kdy si tým po dlouhých letech vybojoval postup do B-třídy.  Kde bojovaly dalších 5 sezón. Poté však přišel raketový start až do ČFL. 05/06 – postup z B-třídy, 06/07 – postup z 1. A třídy, 07/08- postup Krajského přeboru s Benešovem do divize, 09/10 – postup z Divize A do ČFL, kde se Kunice tři sezóny držely v tabulce v TOP 4. Poté však přišel velký pád až do B-třídy, kterou hrají Kunice od předminulé sezóny.
 
Naši fanoušci zaznamenali Kunice právě v sezóně 07/08. To jsme s naším soupeřem ani jednou neprohráli. Nejdříve jsme venku vybojovali výhru v penaltách více o zápasu ZDE a poté doma na jaře vyhráli 2:1 více ZDE.
 
Ještě dříve v sezóně 12/13 jsme se utkali s rezervou Kunic. Doma jsme prohráli 3:10 a venku v odvetě 4:1. Domácí zápas si můžete připomenout ZDE + VIDEO, venkovní ZDE + VIDEO.
 
Kunice začaly sezónu dobře, porazily 3:2 Jílové u Prahy a poté deklasovali Zvole 0:11. Poté však v konfrontaci s vedoucími mužstvy body ztratily, nejdříve doma prohrály 2:3 s Jevany a poté i po penaltách 1:0 s Vyžlovkou. Kunice tak budou chtít odčinit tyto dvě porážky a doma v jejich tradiční čas 10:15h. zabojovat o tři body.
 
Nejlepším střelce Kunic je Jan Frýda, který si ve čtyřech zápasech připsal pět branek. Druhým nejlepším střelce je Michal Skála, pětadvacetiletý hráč, který prošel i Slávií Praha, nastřílel v letošní sezóně čtyři branky.
 
Jiskra by potřebovala také bodovat a konečně uspět i venku. Uvidíme, jestli se to proti silnému soupeři z Kunic podaří.
kunice_3D.jpg
kunice_letecka.jpg
kunice.jpg
..
27.09.2019 11:11:18
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one