uvodni.jpg

5. KOLO PRODIET 1. B-třída sk. B

marsovice_BLACK.jpg
Jiskra Zruč – Sokol Maršovice 5:3 (0:0)
 
Branky: 53. a 59. Martinák, 87. Petrů, 89. Zeman, 90. Kovář – 49. a 72. Žížala, 51. Skála.
 
Rozhodčí: Polák – Hes, Hlavnička. ŽK: 3/5. (Zeman, Jouza, Váňa – Zavadil, Bartoš, Hašek, Žižala, Řezníček). Diváků: 60.
 
Jiskra Zruč: Cudlín – Louda, Jouza, Viktora, Hájek – Váňa (68. Havel), Kovář, Martinák, Jelínek - Zeman, Petrů. Trenér Michal Váňa.
 
Maršovice: Kočí – Hašek (84. Zavadil), Zavadil, Šetina (81. Zderadička), Bartoš (70. Řezníček), Hašek, Shapoval, Skála, Orsák, Žižala, Dvořák. Trenér Michal Hašek.
Zdroj: benesovsky.denik.cz
Ve vyrovnané první půli měl za hosty největší šance ke vstřelení branky za hosty Žížala po přihrávkách Matěje Haška, ale dvakrát v koncovce zaváhal. Na druhé straně vychytal ve stoprocentní gólovce domácího záložníka Viktoru brankář Kočí, a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu.
 
Začátek druhé půle měli hosté výborný a po gólech Žížaly a Skály šli do dvoubrankového vedení, o které však stejně rychle přišli v podobě dvou zásahů domácích v rozmezí šesti minut. To se prosadil dvakrát Martinák. Poté šly Maršovice ještě jednou do vedení zásluhou Žížaly po ideální přihrávce Matěje Haška, ale nakonec totálně nezvládly samotný závěr, ve kterém třikrát inkasovali, a tak naprosto zbytečně přišly o všechny body.
 
 
 
VYJÁDŘENÍ TRENÉRA VÁŇI: Zdroj: svoboda.info
„V prvním poločase jsme hráli víceméně my, ale nedávali jsme šance. Měli jsme jednu tutovku, kdy Viktora šel sám na brankáře a netrefil branku. Domácí pořádně neměli šance. Byl to de facto fotbal o ničem,“ uvedl trenér zručské Jiskry Michal Váňa.
 
Ve druhém poločase se ale strhla gólová přestřelka: „Přišel druhý poločas. Dvakrát jsme po brejcích inkasovali a prohrávali jsme o dvě branky. Vypadalo to velmi bídně. Nicméně jsme zbraně nesložili. Dokázali jsme vyrovnat,“ konstatoval Váňa. 
 
„Hosté ale znovu z brejku zvýšili na tři dva a už jsem pořádně nevěřil, že to otočíme,“ přiznal Michal Váňa a navázal: „Dokázali jsme ale vyrovnat a v závěru jsme strhli vítězství na svoji stranu. Nakonec jsme zápas zvládli. Druhý poločas měl grády, hrálo se nahoru dolů. Vyhráli jsme asi zaslouženě,“ uzavřel. 

JAK HRÁLA NAŠE MLÁDEŽ? VÍCE V SERVISU PEPY TUMY ZDE
179.JPG
181.JPG
188.JPG
194.JPG
197.JPG
199.JPG
203.JPG
208.JPG
213.JPG
215.JPG
216.JPG
220.JPG
228.JPG
245.JPG
251.JPG
..
25.09.2017 16:49:24
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one