uvodni.jpg

5. KOLO ZIMNÍ TURNAJ Č. PEČKY

B_podolí.jpg

Bílé Podolí - Jiskra Zruč  3:1 (3:1)

Branky: 12. Kupka, 40. a 41. J. Fejfar - 25. Z. Louda.

Jiskra Zruč: Svoboda - Z. Louda, Musil, Hájek, L. Jelínek - Zeman, Jouza, Petrů, T. Louda - Koudela, Říha Střídali: M. Váňa, Brož, J. Váňa. Trenér Michal Váňa.

ZDROJ: SVOBODA.INFO

Trenér Bílého Podolí Bohuslav Šváb na úvod zrekapituloval gólové momenty svého celku: „Vedení jsme se ujali ve dvanácté minutě, kdy po trestném kopu Tomáše Švába dorážel míč do brány Kupka. Ve čtyřicáté minutě Fejfar z křídla centroval, ale balón nakonec zapadl za zadní tyč a vedli jsme dva jedna. Minutu na to, opět Fejfar po Krausově centru zavěsil hlavou míč přímo do šibenice," rekapituloval Šváb.

 „Zápas jsme začali dobře, nicméně pak následovalo dvacet minut, kdy nás soupeř zatlačil. My jsme vyprodukovali takový chaos," zlobil se Šváb a pokračoval: „Po úvodním gólu jsme měli podržet míč a srovnat se s hrou, to se nám nepodařilo a soupeř nás zatlačil. Na můj vkus jsme měli hodně ztrát míčů. Dva slepené góly v závěru poločasu nás ale nasměřovaly k vítězství," sdělil.

 „Ve druhém poločase měl soupeř dvě vyložené šance, kdy naši stopeři vykopávali míč z prázdné brány. My jsme si vytvořili taky několik šancí, ale nebylo to gólové. Víceméně to byla ve druhém poločase přetlačovaná," konstatoval Bohuslav Šváb s tím, že pochválil střídajícího Doubka, který je dle jeho slov kmenovým hráčem b-týmu: „Dnes nám ale pomohl," řekl Šváb.

 Trenér Zruče nad Sázavou Michal Váňa neměl ze zápasu dobrý pocit: „Utkání se mi hodnotí špatně. Nejde ani o výsledek, jako o předvedenou hru," podotkl Váňa a navázal: „To, že jsme prohráli, je dobře, spadne nám alespoň trošku hřebínek. Kluci byli malinko nahoře. Tuto prohru jsme v zimní přípravě konečně potřebovali," uvedl.

 „Kluci si mysleli, že jim to půjde samo a opak byl pravdou. Hráli špatně, dlouho tahali balón místo toho, aby si přihráli. Každý to chtěl uhrát sám a tím pádem jsme zbytečně ztráceli síly. Ne, že bychom byli slabším soupeřem, ale díky tomu, že jsme dnes nehráli jako tým, tak jsme prohráli," našel Michal Váňa příčinu porážky.

 Zruči se v zápase nedařilo ani zakončení: „Navíc jsme dnes gólové šance zahazovali. Celkově to bylo z naší strany bez chutě, bez zápalu. Hodně jsme ztráceli míče a kazili spousty přihrávek. Obraz hry byl špatný. Mrzí mě náš špatný výkon," uzavřel Váňa.

1. Jiskra Zruč 5 4 15:7  12 
2. Suchdol  4 3 17:3  10
3. Poříčany  6 3 16:20  9
4. B. Podolí 5 1 10:14  7
5. Uhl. Janovice 13:14  6 
6. Zásmuky  6:13  5 
7. Č. Pečky 6 8:14  2 
......
16.03.2013 20:14:15
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one