uvodni.jpg

5. přátelské utkání

Tupadly_BLACK.jpg
Jiskra Zruč – Star Tupadly 1:3 (0:2)

Branky: Zeman - Císař, Hašek, Růžička.
 
Jiskra Zruč n/S: Cudlín - Louda, Jouza, Viktora, Brabec - Havel, Janda, Petrů, Váňa - Zeman, Koudela. Střídali: Zelenka, Kovář. Trenér Michal Váňa.
 
Star Tupadly: Potměšil - Václav Pipek, Dušan Pipek, Roman Krajíček, Hudec - Kavánek, Kusa, Růžička, Císař - Koudelka, Hašek. Střídal: David Krajíček. Trenér Stanislav Krajíček.
ZDROJ: svoboda.info
Zruč n/S - Poslední přípravné utkání odehráli ve vzájemném duelu Jiskra Zruč a Tupadly. Oba týmy hrající I.B třídu tak měli poslední možnost zkoušky před ostrými jarními zápasy.
 
„Pro nás to bylo poslední přípravné utkání, ale zároveň první na přírodní trávě,“ konstatoval trenér Zruče Michal Váňa. „Terén byl pro oba týmy těžký, bylo to mokré. Ukázala se naše fyzická připravenost při přechodu z umělé trávy. Umělka není tak fyzicky náročná jako mokrý přírodní trávník. Byly jsme na tom fyzicky špatně, nevydrželi jsme celých devadesát minut,“ mrzí trenéra Zruče. „Do šedesáté minuty to bylo dobré, od té šedesáté minuty hráli tři, čtyři hráči, kteří to honili individuálně. Zbytek odpadl a nevydržel. Dnes jsme si nedali přihrávku, bylo tam hodně nepřesností a hodně zbytečných ztrát,“ popsal hru svého týmu Michal Váňa. „Když jsme zakládali slibnou akci, tak jsme to zbrklostí a nepřesností ztratili. Tupadly z toho minima vytěžily maximum. My jsme gólové šance neproměnili.“
 
„Docházka a přístup týmu k přípravě se odrazil v dnešním výkonu. Byl to problém, ale nemyslím si, že bychom se kvůli tomu neměli zachránit,“ tvrdí Michal Váňa. „Nemám obavy, doteď jsme hráli ve smíšených sestavách, v prvním jarním kole bude sestava opět jiná. Věřím tomu, že si to sedne a bude to fungovat tak jak má, tak jak bych si to představoval a to je ten směr k záchraně,“ dodal trenér zručské Jiskry.
 
„Proběhli jsme se s kvalitním soupeřem. Dvacet minut jsme nevěděli, co máme dělat, soupeř na nás vlétl a byl lepší na balonu,“ hodnotil úvod zápasu trenér Tupadel Stanislav Krajíček. „Soupeřovy vyložené šance vychytal Potměšil. Pak jsme převzali iniciativu a dali jsme tři branky.“ Tupadly tak otočily skóre: „Po přihrávce Kavánka otevřel Císař skóre gólm do prázdné branky, po přihrávce Růžičky šel sám na branku Hašek a dal na dva-nula. Po poločase dal třetí gól Růžička, který vymetl šibenici po dobré práci Fuksy,“ popsal branky trenér Tupadel.
 
„S přípravou nejsem spokojený, máme tři mančafty a dohromady jsme trénovali v jedenácti lidech. To je málo. Je to o jedněch a těch samých lidech, ostatní se jen vezou,“ dodal k přípravě Stanislav Krajíček.

.
12.04.2017 15:58:38
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one