uvodni.jpg

5. přípravné utkání

Tupadly_BLACK.jpg
Jiskra Zruč – Star Tupadly 2:1 (1:0)
 
Branky: 2x Kovář - Hudec
 
Sestava: Jiskra Zruč: Cudlín – Jar. Váňa, Jouza, L. Jelínek, Kotek - Hernyk, Janda, T. Martiňák, P. Jelínek – Zeman, Kovář. Trenér Michal Váňa.
 
ZDROJ: FCB TJ STAR Tupadly
Zápas se odehrál na těžkém terénu na tréninkovém hřišti ve Zruči, které bylo silně podmáčené s několika loužemi. I přesto měl duel vysokou úroveň a náboj. Ani jedno z mužstev nebylo kompletní, tak dostávali prostor i hráči širších kádrů.
 
Do vedení se dostali domácí, ovšem náš tým srovnal na 1:1 brankou Petra Hudce. Následně oba týmy neproměnily i ty nejvyloženější příležitosti. Závěr utkání nakonec po prostřídání zvládli lépe domácí, kteří stanovili 10 minut před koncem nechytatelnou střelou do šibenice konečné skóre zápasu 2:1 v jejich prospěch.
 
 
VYJÁDŘENÍ TRENÉRA MICHALA VÁŇI: Zdroj: svoboda.info
„Zápas se mi po všech utkáních zimní přípravy hodnotí nejlépe. Jak jsem zmiňoval dříve, vypadl nám ze zálohy Kamil Petrů, takže jsme měli problémy s tvorbou hry. V tomto zápase tomu ale bylo naopak. Potěšil mě výkon Jandy a Martiňáka, kteří budou nastupovat ve středu zálohy,“ uvedl trenér Zruče nad Sázavou Michal Váňa navázal: „Oba hráli velmi dobře, útočně. Dařila se nám hra po křídlech. Takto bych si naši hru představoval, i když nám hru kazil trošku terén, protože jsme museli zápas odehrát na tréninkovém hřišti, kde byly především ve středu i kaluže,“ připomněl.
 
„Hráli jsme ale velmi dobře po křídlech. Měli jsme skvělý přechod do útoku. I obrana fungovala tak, jako na jaře. Každý zápas odmakal, sedlo nám to,“ řekl Váňa a pokračoval: „Bylo nás sice jen dvanáct. Musel jsem použít pět hráčů z béčka, opět jsem musel improvizovat. Škoda, že se nesejdeme. Na druhou stranu jsem si vyzkoušel zase jiné varianty,“ konstatoval.
 
„Vyhráli jsme zaslouženě, nicméně Tupadly mě překvapily. Soupeř hrál také dobře. S generálkou jsem ale spokojen,“ uzavřel.
.
25.03.2019 16:11:31
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one