uvodni.jpg
Sázava - Jiskra Zruč  3:2 ( 1:1 )

Branky:
2. a 89. Svoboda, 65. Konopiský - 39. Pechanec, 75. Koudela
ŽK: 3/3 - ČK 1/1 (Zruč - Pechanec)
Diváků: 170
Rozhodčí:
p. Linhart

Sestavy: Sázava: Štěpánek - Sedláček, Dytrich, Svoboda, Rezek, Nepraš, Šmídek, Konopiský, Církva, Král, Žoha. Střídali: Chuchla, Danko.
Jiskra Zruč:
Svoboda - L. Jelínek, Janata, Jouza, Musil - M. Váňa, Pechanec, Matouš (M. Brož), M. Havel - Oliveira, Koudela. Trenér: Petr Jelínek, Luboš Keltner

VIDEO ZE ZÁPASU ZDE
AKTUÁLNÍ TABULKA ZDE
FOTKY ZE ZÁPASU JSOU ZDE
VYJÁDŘENÍ TRENÉRA JELÍNKA:

"Zápas v Sázavě podle mého názoru velice vyrovnaný s většími šancemi na naší straně. Začátek se nám ale velice nepovedl, když jsme už ve druhé minutě vyrobili ve středu pole hrubku a nechali soupeře pohodlně z hranice velkého vápna zakončit a přízemní střela skončila v brance za naším překvapeným brankářem. Po obdržené brance se hra postupně vyrovnala, ale bez žádné šance na obou stranách. Jeden z mnoha nákopů domácích přinesl po odraženém míči našimi obránci pěknou střelu cca25m, která skončila na břevnu naší branky. Jiskra také ohrozila branku domácích, ale několik střel chytil dobře chytající domácí brankář. Branky jsme se dočkali po rozehraném centru z levé strany Koudelou, kdy si naběhl úplně volný Pechanec, a lehkou tečí se míč odrazil od pravé tyče do sítě. Jinak nám první poločas nic záživného nenabídl.
Druhý poločas byla Jiskra aktivnější (šance Havel, Koudela, Pechanec), ale domácí trestali naše hrubé chyby obrany společně s naším brankářem. Po vyloučení domácího hráče (dvakrát špatně rozehraný trestný kop - tomuto gestu rozuměl jen slabě pískající rozhodčí Linhart), naši hráči nechali lehce odcentrovat z levé strany hráče Sázavy a po zaváhání přihlížející celé obrany + brankáře, soupeř lehce do prázdné branky dal na 2:1. Naše hráče tato hrubka nepoložila a po pěkné akci Oliveiry, kdy ideálně našel Koudelu a ten ve skluzu vyrovnal na 2:2. Už se zdálo, že si oba celky rozdělí po bodu, ale v posledních minutách přišel rozehraný kop domácích z pravé strany a naše neobsazení hráče na penaltě, který jen lehce nadzvedl míč, který zapadl za levou tyč naší branky. Konec zápasu se nesl v nervózní atmosféře, kdy byl vyloučen náš hráč Pechanec za nesportovní chování.
Jinak zápasu by více slušela remíza, ale my jsme doplatili na naše hrubky brankáře nebo jedinců v obraně. Fotbal se moc pohledný nehrál a nenapomohlo tomu ani hřiště. Také jsem se dočetl minulý týden, že Sázava hraje nejlepší fotbal na okrese, tak já jsem dlouho neviděl takovou nakopávanou. A co se týče chování domácího publika + hráčů (kousání, štípání, kopaní bez míče, šlapání po ležících hráčích, zápasnické chvaty) a hlavně pořadatele, který se snažil nakopnout našeho hráče, tak na to že se hraje Okresní Přebor mi připadá až příliš "brutální k zisku třech bodů". Rozhodčí nás pískal v této sezoně dvakrát a mám dojem, že na okrese máme některé rozhodčí o třídu lepší - Čižinský, Jansa. V sobotu nás čeká Kaňk, tak máme před sebou těžký úkol sestavit 11zdravých hráčů po tomto Sázavské kickboxu."

25.09.2009 15:31:54
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one