uvodni.jpg
Jiskra Zruč - Vi. Sedlec  3:0 ( 0:0 )

Branky: 3x Brož (1x z pen.)
Rozhodčí: p. Rynda
ŽK: 3/4
Zruč n. S.: Jíra - Staněk, M. Havránek, Kozel, Jelínek - Brož, M. Váňa, Koudela, Jouza - Cudlín (Zelenka), Havel (J. Váňa)
Vi. Sedlec: Šilhán - Poul, Kožnar, Mila, Košátko - Tvrdý, Zdychanec, Spáčil, Jelínek - Hvězda, Vavřina. Střídal: Vrba

VIDEA Z UTKÁNÍ ZDE
AKTUÁLNÍ TABULKA  ZDE

El Stadium Zruč nad Sázavou – Možná pro někoho překvapivý lídr soutěže Slavná Jiskra Zruč přivítala celek ze středu tabulky Viktorku Sedlec. Jiskra měla Sedleckým co vracet. (O kauze Kořínek už bylo napsáno hodně.)

Těžko popisovat zápas, po pravdě to bylo 70 minut nudy. Kdy se hráčům za stálého deště však na dobrém terénu moc vymýšlet nechtělo. Déšť vyhnal skupinu Ultras z jížní tribuny na tu hlavní, kde se snažili rozvířit ostatní domácí fandy. A že fotbal ve Zruči táhne, ukázal taky počet diváků, stovka zaplnila Zručská stínadla a vytvořila tak báječnou atmosféru. Vše podtrhl audio vložkou písničkář a skalní fanda Zruče Jindra Pustka.

Ale zpět k fotbalu, po zmiňovaných sedmdesáti minutách se začali dít věci. Vše začalo rychle rozehraným nepřímým kopem na Cudlína, který však svou střeleckou formu z minulé sezóny teprve hledá a napálil tak míč jen do boční sítě. Tak jak se dávají branky mu ukázal Marek Brož, který po parádním centru Koudeli poslal míč za bezmocného Šilhána. Tribuny jásaly a hra se konečně rozhýbala. Připomněla se i Viktorka, konkrétně Hvězda vystrašil diváky i Jíru ve zručné brance dalekonosným pokusem z přímého kopu. Další branky se diváci dočkali v zápětí, Koudela využil mokrého trávníku a přímý kop v podstatě ze stejné pozice jako při první brance poslal přímo na Šilhánovu branku, Šilhán však pod tlakem chyboval a vyrazil míč k nohám novorozeného střelce Marka Brože, který upravil na 2:0 pro domácí! Po druhé brance se hrálo nahoru dolu, Viktorka to určitě nezabalila a utkání v závěru mělo spád. Jiskra hlídala výsledek a vyrážela do nebezpečných protiútoků. Jeden z mnoha nezakončil střídající Jarda Váňa, který si pohrál s obránci, ale místo zakončení volil nahrávku, kterou obránci hostí už dokázali odvrátit. Při dalším brejku byl faulován ve vápně Michal Váňa a tribuny měli jasno kdo penaltu bude kopat. I když Zručští mají určené střelce pokutových kopů, utrlas skandováním střelce zápasu nedali ostatním šanci. A tak Brož mohl uzavřít svůj výborný výkon i třetí brankou do Sedlecké sítě. Marek toho s přehledem využil a zvýšil tak skóre na 3:0! Po rozehrání už se dlouho nehrálo a tak Jiskra udolala svého soka 3:0 a už třetí zápas v řadě se může Zručská obrana pyšnit čistým kontem. Závěrečná boxerská vložka už na výsledku nic nezměnilo a tak zručští fans spokojeně odcházeli do klubovny pod tribunou, aby společně s hráči tento výsledek oslavili. Oslava byla hlavně náročná pro Marka, který si nechal na tento den i oslavu svých narozenin. A však hráči společně s Ultras, Markovi dali najevo, že mu děkují, za jeho předvedený výkon, vyvoláváním jeho jména po celý sobotní večer!

24.09.2010 11:53:51
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one