uvodni.jpg
Jiskra Zruč - Stříbrná Skalice  1:2 (1:2)

Branka Zruč: 28. K. Petrů z pen.  - 2. Michálek, 38. Šumný
Rozhodčí: Radina - Bekešský, Holý
Karty: ŽK: 2/2
Diváků: 100
Sestavy:
Zruč n. S.: Hromas – Z. Louda, Jouza, Jelínek, Petrů – Brož, Janda, Matouš, Sahula (60. Hájek) – Koudela, Cudlín (80. M. Váňa)
St. Skalice: Detko - Bubeník, Čekal, Vastl, Jelínek - Paluska, Šafrínek, Pícha, Sadloň - Míchálek, Šumný
FOTKY Z UTKÁNÍ ZDE

ZDROJ: kutnohorsky.denik.cz   2. Michálek, 38. Šumný

Již ve 2. minutě domácí chybovali a Stříbrná Skalice se ujala vedení po střele ze střední vzdálenosti. Ve 24. minutě mohla Jiskra srovnat, ale Cudlín z malého vápna nastřelil pouze břevno. O čtyři minuty později hosté faulovali v pokutovém území Koudelu a Zruč se dočkala vyrovnání, když desítku s přehledem proměnil Petrů. Ve 38. minutě však Stříbrná Skalice zahrávala rohový kop a nepokrytý hráč dal na 1:2.

„Neproměnili jsme mraky vyložených šancí a to nás stojí body," hledal příčiny další porážky trenér Zruče Michal Váňa. „Dalším problémem je, že nedokážeme uhlídat standardní situace soupeře, ze kterých dostáváme nejvíce branek. Stříbrná Skalice byla jednoznačně nejslabší soupeř, se kterým jsme doposud hráli a my jsme nedokázali ani bodovat. Obávám se, že jsou body v nedohlednu. I když je to šesté kolo, tak si myslím, že po podzimu budeme jednou nohou zpět v okresním přeboru," konstatoval kouč.

INFO ZE ZÁPASU NA WEBU SKALICE ZDE 

26.09.2012 21:41:09
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one