uvodni.jpg

6. KOLO FUMBI 1. B-třída sk. D

mnichovice_BLACK.jpg
Jiskra Zruč – TJ Mnichovice 2:6 (0:3)
 
Branky: 60. Zeman, 90. Musil - 14., 74. M. Rejka, 20., 31., 89. pok. kop L. Kučera, 72. Haloun. ¨
 
Rozhodčí: Němeček - Hurych, Procházka. ŽK: (2:0): Z. Louda, P. Jelínek. Diváků: 65.
 
Sestavy: Jiskra Zruč: Daněk - P. Jelínek, Z. Louda, Hájek, Kotek - M. Váňa (71. Pejša), Viktora, Jouza, Zeman (80. L. Jelínek) - Kovář (65. Musil), Dolejší. Trenér Svatopluk Veroněk.
 
TJ Mnichovice: Vinš - M. Rejka, Čížek, L. Rejka, Hrodek, Haloun, Chroust, Zdichynec, Sivák, Kučera, Petřík. Trenér Jan Vlček.
 
Vyjádření trenéra Svatopluka Veroňka:
 
Do zápasu Mnichovicemi jsme nastoupili už poněkolikáté v nekompletní sestavě díky marodce nebo absenci z rodinných důvodu. Soupeř byl lepší hlavně po technicko - taktické stránce, která našim hráčům chybí.
 
Zeptali jsme se trenéra na pár otázek jak z krize ven?

Jiskra je druhým nejhorším týmem v obdržených brankách, obranu řadu však máme z těch zkušenějších společně s kapitánem Jouzou? Kde je příčina tolika obdržených branek?
 
Obranná řada díky marodce nebo jiných mimo fotbalových aktivit ještě nenastoupila kompletní. To vidím jako hlavní důvod nesehranosti našich hráčů.
 
Bohužel jsme i na chvostu ve vstřelených brankách. Myslíte, že tým stále hledá lídra? Lídra jako býval Kamil Petrů, který odešel do divizní Čáslavi?
 
Co se týče Vaší druhé otázky tak opravdu chybí leader jako býval Kamil Petrů.
 
Věříte i vy sám, že dojde ke změně a hráči pochopí váš směr a začne se opět dařit?
 
Ke změně dojde v tom okamžiku, jakmile všichni hráči budou docházet pravidelně na tréninkové jednotky a zápasy a fotbal bude pro ně na prvním místě. Jakmile k tomu nedojde budou výsledky takové jako doposud.
 
Vyjádření kapitána Ondry Jouzy k posledním výsledkům:
 
Výsledky samozřejmě nejsou podle našich představ, bohužel máme smůlu na zranění a různé nemoci, takže kádr není úplně kompletní, sestava se musí stále měnit. Na vstřelené branky se strašně nadřeme a soupeřům nabízíme svými chybami spoustu možností ke skórování. V Kunicích jsme hráli do vyloučení vyrovnaný zápas, bohužel jsme obdrželi červenou kartu, konala se penalta a 3/4 zápasu jsme hráli o deseti lidech. Mnichovice nám ukázali, jak je fotbal jednoduchý, stačí si jen přihrát a naběhnout, což jsou dvě zásadní věci, které my neumíme.
1.jpg
2.jpg
3.jpg
169.jpg
174.jpg
175.jpg
177.jpg
179.jpg
181.jpg
184.jpg
186.jpg
187.jpg
188.jpg
Představení soupeře:
 
Mnichovice hrály dlouhé léta okresní soutěže, po sezóně 06/07 dokonce padly až do čtvrté třídy o rok později však vybojovaly postup do třetí třídy. V sezóně 12/13 už bojovali v Okresním přeboru. V roce  2017 vyhrály OP v následné sezóně 17/18 v B-třídě málem Mnichovice vybojovaly postup do 1.A-třídy, kdy jim k postupu chyběly jen dva body. V této sezóně se také střetli dvakrát s naší Jiskrou. Hned v prvním kole dokázala Jiskra překvapivě vyhrát 3:2 více ZDE, za to odvetné utkání dopadlo ve prospěch našeho soupeře 5:1 více ZDE
 
V minulé sezóně dokonce po prvních 7 kolech Mnichovice vévodily tabulce, ale v dalších podzimních zápasech nedokázaly získat ani bod a tak byly odsunuti do středu tabulky, kde se pohybovaly až do konce soutěžního ročníku.
 
V letošní sezóně se Mnichovicím nevydařil start do soutěže, kdy ze tří kol získaly jen bod a právě v tom třetím dokonce prohrály na půdě Kondrace vysoko 8:1. Poslední dva zápasy však hosté dokázaly plně bodovat a odpoutaly se z posledních říček.
 
Nejlepším střelce Mnichovic je Tomáš Barták, který ve čtyřech zápasech vstřelil sedm branek. Zajímavou tváří je také Lukáš Kučera, který ve třech zápasech vstřelil dvě branky. V jeho třiceti sedmi letech má za sebou dlouhou řádu angažmá. V mládí třeba za Slavii Praha nebo Bohemians. Tomáš hrával i za FK Čáslav či Vlašim. Má za sebou i zahraniční angažmá v Německu.
 
Jiskra potřebuje konečně doma bodovat. Aby ztráta na střed tabulky nebyla tak propastná. Bude to však bez brankáře Cudlína, který dostal jednozápasový trest za vyloučení v Kunicích. Do branky by se měl dle zpráv postavit brankář „benfiky“ Daněk.
.


.
01.10.2019 10:26:58
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one