uvodni.jpg
BLACK_kank.jpg
Sokol Kaňk – Jiskra Zruč  0:3 (0:1)

Branky: 20. Janda, 60. Petrů, 73. Cudlín

Rozhodčí: Löwe,  Bez ČK. Diváci: 80. 

Kaňk: Pospíšil - Wagner, Koten, D. Matz, M. Horký – Mandík, J. Horký, Vamberský, Jak. Výborný - M. Klatka, Vaněček. Trenér Michal Velebný

Jiskra Zruč: Cudlín (od 46. minuty v poli) - Z. Louda, Jouza, Hájek, Brabec - Viktora, Janda, Petrů, Jelínek - Mojžíš (46. Jíra - nahradil v brance Cudlína), J. Váňa
ZDROJ: Kamil Petrů

Na utkání na Kaňk vyrazila Jiskra v neúplné sestavě. Kvůli nesmyslnému zastavení činnosti nemohl nastoupit Michal Váňa. A další hráči byli na plánované svatbě bývalého špílmachra Honzy Matouše.


Hned v úvodu přišel další problém, při rozcvičení se zablokoval záda kapitán Petrů, trenér Váňa tak musel improvizovat a postavil Kamila do útoku, aby se jen tak motal na hřišti a zbytečně netrápil záda a sám sebe.
 
Od začátku utkání však Jiskra byla fotbalovějším mužstvem a odměnou jí byla první branka ve dvacáté minutě, to Janda napřáhl za vápnem a uklidil míč k tyči – 0:1! Ve zbytku poločasu se hra přelévala ze strany na stranu, ale fotbalovější Jiskra podnikala rychlé brejky, ze kterých několikrát zatopila domácímu brankáři.
 
O poločase dorazil Michal Jíra (Poušťáku díky), vystřídal Cudlína v brance, který se místo Mojžíše posunul do útoku.
 
Jiskra začala druhou půlku zodpovědně a domácí nepouštěli k váženějším šancím. A tak se dočkali hráči hostí odměny, dlouhý balón z vlastního vápna prodloužil na polovině hřiště Cudlín hlavou na Kamila Petrů, který před vápnem zvedl hlavu a elegantně přehodil Pospíšila v Kaňkovské brance – 0:2!  Po deseti minutách bylo rozhodnuto, kopala se penalta, kterou s Jistotou proměnil hrající golman Cudlín -0:3!
 
Jiskra mohla vyhrát ještě větším rozdílem, však neproměněné šance jí tentokrát nemusely mrzet.
Ostatní výsledky:
Chotusice – Sedlec  1:3
Kaňk - Zruč n. Sáz.  0:3
Sázava B – Vrdy  2:1 pp
Zbýšov – Paběnice  0:6
Malín – Zbraslavice  4:3 pp
U. Janovice B - Kutná Hora B  2:3 pp
Tupadly – Malešov  2:1 pp
.
03.10.2014 10:39:29
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one