uvodni.jpg
Jiskra Zruč - Viktoria Sedlec 0:0

Zruč n. S.:
Svoboda - J. Havránek, Musil, Janata, L. Jelínek - Brož, Tvrdík, Koudela, Havel (68. Frajt) - Kohout, Fanta (77. M. Havránek). Trenér Petr Jelínek. Sedlec: Z. Tvrdý - J. Poul (63. Vrba), Macháček, Zdychynec, Kožnar - M. Poul, Jak. Spáčil, L. Tvrdý, Němec - Hvězda (73. Vopatřil), Mrázek (84. Ullman). Trenér Zdeněk Tvrdý st.

 AKTUÁLNÍ TABULKA ZDE
FOTKY ZE ZÁPASU JSOU ZDE
VIDEO ZE ZÁPASU ZDE
Zruč nad Sázavou - Fotbalisté Jiskry Zruč n. S., kteří si týden užívali druhé místo v tabulce okresního přeboru, v sedmém kole přivítali sedleckou Viktorku. Ani jeden z trenérů nemohl na hřiště poslat optimální sestavu a bezbrankovou remízu určitě více berou hosté.

Domácí měli od začátku mírně navrch a gólmana Zdeňka Tvrdého v bráně Viktorky ohrožovali především po rozích a dlouhých autech J. Havránka. Nejblíže ke vstřelení branky byl ve 28. min. zručský Havel, jenže jeho hlavičku po rohovém kopu vyrazil brankář. Po změně stran tlak Jiskry ještě zesílil a domácí si připravili daleko více příležitostí. A ty nejprve zahazoval právě Martin Havel: V 59. min. po centru Kohouta trefil nohy Z. Tvrdého a v 65. min. jeho další hlavičku vytáhl gólman. O jedinou střelu, která ve druhé půli mířila mezi domácí tyče, se postaral Macháček, který gólmana Svobodu vyděsil bombou z poloviny hřiště. Tou největší gólovkou Zručští pohrdli v 82. min.: Koudela ideálně vysunul M. Havránka, který už měl před sebou jen brankáře Z. Tvrdého. Toho ale překonat nedokázal...

Zručský trenér Petr Jelínek po zápase dlouho nechápal, jak jeho tým mohl přijít o vítězství. "Taková žebrota," spráskl ruce. "Pro Sedlec je jeden bod šílený zisk! Snažili jsme se, ale prostě to tam nedostali. Trefovali jsme gólmana a to i v tisíciprocentní šanci. Je to pro nás ztráta dvou bodů," dodal. Po minulém kole se Jiskra vyhoupla na druhé místo, ovšem tuto pozici neobhájila. "Nepotvrdíme body z venku. I když se bojovalo, koncovka byla tragická," zakončil Petr Jelínek.

"Komentář bude rychlý," smál se hostující trenér Zdeněk Tvrdý a zápas shrnul: "Celý zápas jsme byli pod tlakem, nevytvořili si jedinou gólovou šanci. Za jeden bod můžeme být moc rádi, protože ten nám domácí vysloveně darovali. Vyloženě svou nemohoucností a také výkonem našeho brankáře a stopera, kteří odehráli výborný zápas." Sedlecký trenér postrádal několik hráčů. "Vavřina má natažený sval, Šilhán byl na hokejovém zápase NHL, Stolín je zraněný a chyběli i další. Ty ale jmenovat nebudu," mávl rukou kouč.

Rozhodčí: Zdeněk Bíža. ŽK: Havel - L. Tvrdý. Diváků: 70

 

           ZDROJ: svoboda.info


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 


 

 

04.10.2008 20:56:37
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one