uvodni.jpg
Jiskra Zruč - Paběnice    1:1 (0:1)

Branky: 49. Jouza - 45. Rada
Rozhodčí: Semirád 
Karty: ŽK:5/5 ČK: 0/1 (Votava) 
Sestavy: Zruč:
Jíra - Z.Louda, Jouza, Janata, L. Jelínek - M. Váňa, Koudela, Vosyka, Janda - Kohout, Brož Střídali:.Sahula, Zeman, Viktora
Paběnice: Moc - Petrásek, Svoboda, Sedláček, Votava O .- Dvořák, Rada, Fuksa, L. Votava - Žák, M. Votava Střídali: Vavřička, Kunášek

TABULKA   ZDE
VIDEA Z UTKÁNÍ ZDE

Za typicky podzimního počasí přivítala domácí Jiskra svého tabulkového souseda, celek Sokola Paběnice. Pro domácí bylo dilema s jakou sestavou vyrukovat, neboť nechyběl žádný hráč, hostující celek na oplátku dorazil s tak početným realizačním týmem, za který by se nemusely stydět ani profesionální kluby.

Od úvodního hvizdu rozhodčího Semiráda se aktivity překvapivě ujmul hostující tým a diktoval tempo zápasu. Především naše záložní řada působila nesehraným dojmem a hostující tým se lehce dostával na dostřel k naší bráně. Velké varování pro domácí přišlo ve 12. minutě, kdy po souboji ve vápně spadnul hostující hráč, a byli jsme rádi, že jsme neuslyšeli písknutí do píšťalky. Na druhé straně spálil stoprocentní šanci Honza Kohout, který ze 7 metrů přestřelil opuštěnou hostující branku. Ve 32. minutě podržel Jiskru výborně chytající Jíra, ale ve 45. minutě už neměl šanci, když hostující Rada utekl dvou našim obráncům a své sólo bezpečně proměnil. Hned po rozehrávce ze středového kruhu se našim borcům povedl vybojovat rohový kop a po jeho sehrání měl na hlavě vyrovnávací branku Ondřej Jouza, ale bohužel netrefil.

Do druhého poločasu vstoupila Jiskra s Adamem Sahulou, který vystřídal po šestitýdenní pauze způsobené operací kolena Lukáše Jelínka s velkou chutí a odměnou ji byl vyrovnávací gól Ondřeje Jouzy. Jiskra i nadále útočila, ale slibné fotbalové momenty řešila hodně ne zrovna fotbalově. Na druhé straně nás podržel výborným zákrokem gólman Jíra. Pak přišla osudová 72. minuta, kdy sudí přísně udělil hostujícímu Lukášovi Votavovi druhou žlutou kartu a od té doby držel výsledek utkání ve svých rukách. Hodně nevole si vysloužil u diváků tím, že třikrát odpískal ofsajdovou pozici našich hráčů, kdy hostující asistent rozhodčího, který je známý tím, že metr dva neřeší, neměl ani zvednutý praporek. Zápas tak dospěl do remízového  výsledku a jak bylo vidět z výrazů na tvářích všech aktérů sobotního mače, byli s ním všichni spokojení.

06.10.2011 16:14:07
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one