uvodni.jpg
sazava_black.jpg
Jiskra Zruč - Sázava "B" 9:0 (6:0)

Branky: 6. M. Váňa, 10. T. Louda, 16. Janda, 18. Koudela, 38. Zeman, 41. vlastní, 69. Smutný,
              74. pok. kop Cudlín, 86. pok. kop Jouza

Sestavy: Jiskra Zruč: Cudlín - Z. Louda, Jouza, Jelínek, Janda, M. Váňa, T. Louda, Zeman, Viktora, K. Petrů, Koudela. Střídali Smutný, Hájek, Havel, J. Váňa

Sázava B: Štěpánek - Haláček, Reis, Schneider, Dittrich, Nepraš, Švehla, Čermák, Skála, Marek, Svoboda. Střídali Danko, Prchal
Jasná záležitost jiskry

Zruč nad Sázavou (9. října) - Áčko odehrálo 7. kolo okresního přeboru Kutnohorska, přivítalo na fotbalovém hřišti mužstvo Kavalieru Sázava B, které bylo po šestém kole na sedmém místě.

Fotbalisté Jiskry Zruč nad Sázavou vyhráli již třetí zápas v řadě, tentokrát na domácím hřišti smetli béčko Sázavy vysoko 9:0. Hosté prohráli v soutěži podruhé a klesli o dvě příčky - až na devátou pozici. Jiskra se po vítězstvích postupně posouvá na přední pozice tabulky, aktuálně je třetí s dvoubodovou ztrátou na první Kácov (derby o první místo tuto sobotu v Kácově). Zajímavostí je, že se na vysoké výhře žádný z hráčů nepodílel více než jedním gólem.

ZDROJ: Josef Tůma (mesto-zruc.cz/sportovni-ozveny)VIDEO:  Stanislav Koudela FOTO: Josef Tůma

 VYJÁDŘENÍ TRENÉRA HOSTŮ: Zdroj: fksazava.cz

 Trenér Kratochvíl: Debakl 9:0 se mi špatně hodnotí, ale skóre hovoří za vše. Nebudu se vymlouvat, že nám chybělo pět hráčů, zklamali jsme ve všech směrech. Mladý, běhavý tým Zruče nás jasně přehrál. Musíme to hodit za hlavu a v příštím zápase doma proti Zbýšovu opět bodovat.


VIDEO V LEPŠÍ KVALITĚ KE STAŽENÍ (600MB) -  ZDE

Ostatní výsledky:

Kaňk - Zbraslavice  0:2

Vrdy - Tupadly   2:4

Malín - Nové Dvory  4:0

Malešov - Kácov  0:4   

Zbýšov - Sedlec  3:2   

U. Janovice B - Paběnice  0:1

0 012.jpg
0 018.jpg
0 027.jpg
dalsi foto.jpg
.
.
11.10.2013 11:07:01
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one