uvodni.jpg
Paběnice - Jiskra Zruč  5:1 ( 0:1 )

Branky:
2x Blahník, 2x Mužátko P., Novák – Matouš

ŽK: 4/4    ČK: 0/1 Musil
Rozhodčí: p. Jonáš
Paběnice: Vavřička - D. Mužátko, Růžička, D. Říha, P. Můžátko, O. Votava, Blahník, Šrámek, M. Dvořák, Zikmunda, L. Votava Střídali: Sochr, Novák, R. Dvořák
Jiskra Zruč:
Svoboda - M. Musil, Jouza (J. Havránek), F. Janata, L. Jelínek - M. Váňa (J. Váňa), J. Matouš, Koudela, M. Havránek - Brož (Cudlín), Havel
Trenéři: Petr Jelínek, Luboš Keltner

AKTUÁLNÍ TABULKA ZDE

Paběnice - Jiskra dorazila do Paběnic oslabena o několik hráčů základní sestavy. Ale přesto s bojovnou náladou.
Začátek utkání však patřil domácím, ale z mnoha trestných kopů nic nevytěžili. Jiskra byla zatažená a čekala co soupeř ukáže, a přesto se snažila ohrozit domácí branku. První se o to pokusil Brož, ale jeho tečovaná střela skončila nad brankou, poté se oba soupeři prali s nepřesností a bojovalo se hlavně ve středu pole. Až do třicáté minuty, kdy z obránců udělal Havel statisty a poslal přízemní centr na Matouše, který už z voleje neměl problém zakončit přesně 0:1! Zakřiknutí domácí nechali Jiskru hrát, ale ta už další branku nepřidala.
V závěru byli ve velké šanci domácí, kdy po chybě L. Jelínka, pádil na Svobodu domácí hráč, který následně ještě nahrával na volného spoluhráče, který ve skluzu přestřelil.
Druhý poločas opět přišel nátlakem domácích, až přišla pětiminutovka, kdy domácí lehce skóre otočili. Nejdříve v 50. minutě po trestném kopu, z bezprostřední blízkosti hlavičkoval domácí hráč a vyrovnal na 1:1! O pět minut později, Jiskra opět chybovala, Svoboda však ještě vytáhl parádní zákrok, následný odraz se odrazil k domácím, který naši obránci zabrzdili až s pomocí faulu a pískala se penalta. Tu domácí s přehledem proměnili 2:1!
Jiskra tak otevřela vrátka na hřiště se podíval nejlepší střelec B-týmu a dorostu Tomáš Cudlín a hned se dostal do šance, však bodlem jen vyprášil brankáři rukavice. Až přišel další z mnoha rohových kopů. Na první tyči odvrátil ještě Havel, však jen k volnému hráči domácích, který vystřelil z první a míč skončil v brance 3:1! Jiskra se opět tlačila v před a domácí hrozili z brejků, však zručští se už k brance domácích dostávali jen sporadicky. A když Miloš Musil sáhl rukou do centru domácích, byl následně vyloučen a kopal se přímý kop, z kterého přesně pod břevno zakončil domácí hráč na 4:1! V podstatě bylo po zápase a tak zklamaní Ultras opouštěli svůj sektor se svěšenou hlavou, a to si ještě museli prohlédnout pátou branku, kterou opět zakončili domácí po rychlém brejku.
Doufejme tedy, že příští domácí zápas nad Zbýšovem Jiskra zvládne a konečně si po třízapasovém půstu připíše tři body.

HODNOCENÍ TRENÉRA JELÍNKA:

"První poločas byli domácí o něco lepším mužstvem,kdy šance na obou stranách byla jenom jedna. Naše mužstvo, po pěkné akci Havla, skórovalo Matoušem, domácí svou šanci naopak před koncem poločasu zahodili. Druhý poločas to byla smršť. Do pěti minut jsme inkasovali dvě branky a byli pod tlakem. Po rozehraném rohu jsme dostali třetí branku střelou z vápna, kdy domácí hráč byl neobsazen a z toho se naše mužstvo už nevzpamatovalo. Domácí přidali ještě dvě branky a zaslouženě zvítězili, protože byli po celé utkání lepším mužstvem. Utkání rozhodly dvě rychlé branky domácích na začátku druhého poločasu. Taky je škoda vyloučení Musila po dvou žlutých kartách, který nám bude chybět v dalším zápase.!'''
09.10.2009 16:00:09
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one