uvodni.jpg
Jiskra Zruč - Tupadly "B"  5:0 ( 3:0 )

Branky: 2x Havel, Cudlín, Koudela, Brož
Rozhodčí: OFS Kolín
ŽK: 2/1
Zruč n. S.: Jíra - Hájek, M. Havránek, L. Jelínek - M. Váňa, Brož, Matouš, Jouza, Koudela - Cudlín (J. Váňa), Havel (Zelenka)
Tupadly B: Havelka - Čech, Kroufek, Rolenec, Papoušek - Bouma, Závůrka, V. Závůrka, Zajíc - Kavánek, Králík Střídal: Vaněk

VIDEA Z UTKÁNÍ ZDE

V takřka ideálním fotbalovém počasí přivítala Jiskra na svém hřišti celek Star Tupadly B.

Hostující výprava čítala pouhých 12 lidí, neboť součastně jim hrál Á-tým v Rožďalovicích a dle předzápasových slov kapitána hostů, Vlastimila Závůrky, dorazilo na náš pažit výkonnostně spíše C mužstvo, ale body nám zadarmo nenechají.

Po vzájemném oťukávání převzala otěže zápasu do svých rukou domácí Jiskra a vyzkoušela si neobvyklou herní variantu v rozestavění 3-5-2, která sice vedla k trvalému tlaku, ale zároveň umožňovala soupeři mnoho šancí ke vstřelení branky, ale hráči Tupadel jimi nepochopitelně pohrdali. Nejlepší výkon v této sezoně předvedl Martin Havel, který kupodivu přestal řečnit a věnoval se pouze hře a dle znalců ze západní nekryté tribuny, byl nejlepším hráčem na place, než byl pro zranění kolena střídán. Vynikající výkon také předvedl mladý sudí z Kolínska a jeho starší a zkušenější kolega p. Linhart by se od něho mohl hodně moc učit.

Škoda jen, že se v nedaleké Vlašimi hrál souběžně zápas o čelo druhé ligy a spousta fanoušků dala právě přednost tomuto zápasu. Větší podporu by si Jiskra určitě zasloužila.

08.10.2010 09:21:53
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one