uvodni.jpg
Jiskra Zruč - Uhl. Janovice  0:3 (0:2)

Branky: Kopecký, Bohatec, Janoušek.
Rozhodčí: Vyhnal
Diváků:  100
Sestavy:
Zruč n. S.: Jíra – Z. Louda, Musil, Jouza, – Sahula (70. Cudlín), Janda, Matouš (60. M. Váňa), Petrů – Brož (80. J. Váňa), Koudela.
Uhl. Janonvice: Hromádka – T. Kulhánek, Strnad, Černík, Zadražil – Wolf, Kopecký, L. Bohatec, Vedral – Stoupa (60. Jelínek), Janoušek (85. Uher).
Zdroj: SVOBODA.INFO

„V desáté minutě jsme inkasovali po školácké chybě gólmana, kdy chytil od stopera malou domů. Následoval nepřímý volný kop a hráč nám to procedil do šibenice. Když budeme dostávat takové góly, tak budeme prohrávat tak, jak se to nyní děje.Druhou branku jsme obdrželi také po naivitě a našem nedůrazu,“ rekapituloval trenér Zruče Michal Váňa.

„Než začneme hrát naši hru, tak prohráváme dva nula. Potom je tězké něco dohánět. Toto utkání jsme prohráli kvůli naším chybám. Bohužel jsme opět darovali soupeři body a těžko se z toho budeme vyhrabávat. Zápasy prohráváme díky naší naivitě. Dnes jsme soupeři dva góly darovali. Bohužel jsme si v zápase nevypracovali šance. Obávám se toho, že budeme přepisovat dějiny a budeme nejhorším týmem v b-třídách. I když na to třeba máme fotbalově, tak na to nemáme psychicky,“ uzavřel Váňa.

Nový trenér Uhlířských Janovic Tomáš Skalický svůj tým chválil: „Celý mančaft podal vynikající výkon. Všichni mě překvapili bojovností a fotbalovostí. Bylo to něco jiného než minulý zápas. Po celé utkání jsme byli lepším týmem,“ uvedl Skalický.

23.10.2012 02:19:47
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one