uvodni.jpg

8. KOLO PRODIET 1. B-třída sk. B

jesenice_BLACK.jpg
Jiskra Zruč -  Slavia Jesenice 0:2 (0:0)
 
Branky: 55. Duda, 86. Kuľha.
 
Rozhodčí: Boček - T. Drábek, Prosr. ŽK:1/2 (K. Petrů - Pilík, Kratochvíl). Diváků: 50
 
Jiskra Zruč: Cudlín - Z. Louda, Jouza, Hájek, Kotek - M. Váňa, K. Petrů, Martiňák, Viktora - Kovář, P. Jelínek. Střídali Janda, Zeman. Trenér Michal Váňa
 
Slavia Jesenice: Detko - Kubec, Vender, Vošahlík, Smolík, Pilík, Duda, Kadlec, Kratochvíl, Hančl, Kuchta. Trenér Pavel Zdanovec.
VYJÁDŘENÍ TRENÉRA VÁŇI: Zdroj: svoboda.info
"Od nás to bylo totálně špatně," nešetřil kritikou trenér zručské Jiskry Michal Váňa. "Před zápasem se sejdeme v jedenácti lidech, dvacet minut před koncem přišli ještě další dva. Takto se to hrát nedá a tímto způsobem to ani nezvládeme," upozornil a pokračoval: "V našem dnešním výkonu nebylo nic - neměl náboj, nápad. Chyběla dravost a nadšení pro fotbal. Před domácím publikem to bylo odevzdané. V tvářích hráčů bylo vidět, že se nehecují, nemluví. Dneska bychom neporazili ani Kaňk, od nás to byla totální bída."
 
Podle Michala Váni si Jiskra ani hosté nevypracovali žádnou šanci. "Jesenice ale vyhrála 2:0. Prohrát s takový soupeřem je hodně trestuhodné, zvlášť doma. Dnes bychom si po zápase nezasloužili ani pivko," zlobil se kouč a dodal: "Nadšení pro fotbal, které ve Zruči pamatuji, tam dnes vůbec nebylo. Takto vyhrát nemůžeme. Bída a utrpení. Náš nejlepší střelec Zeman šel na hřiště za stavu 0:1 a věřil jsem, že to můžeme ještě zkusit. Nastoupil ale se zraněným stehnem a ani to nepomohlo."
168.JPG
170.JPG
171.JPG
174.JPG
176.JPG
180.JPG
181.JPG
185.JPG
188.JPG
189.JPG
191.JPG
.


.
17.10.2017 12:12:09
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one