uvodni.jpg

9.KOLO FITPARTNER GASTRO 1. B-třída sk. D

jilove_black.jpg
Jiskra Zruč - FC Jílové 0:4 (0:1)
 
Branky: 11. a 67. Štědronský, 65. Čmelík, 78. Cimpl.
 
Rozhodčí: Miroslav Vlk - Martin Vlk, Roth. Žluté karty: Marcelo - Řípa, Čmelík.
 
Sestavy: Jiskra Zruč: Cudlín - Louda, Jouza, Hájek, Nikos - Diego, Marcelo, Petrů, Viktora (69. Martinák) - Zeman (81. Brabec), Havel (77. Kovář). Trenér Michal Váňa.
 
FC Jílové: Kruliš - Vostárek (77. Šindelář), Radimský, Škvor, Hrobník (65. Boev), Štědronský, Cimpl, Hanuš, Mařík, Řípa (81. Dvořáček), Čmelík (83. Balouš). Trenér Petr Doležal.
VYJÁDŘENÍ TRENÉRA MICHALA VÁŇI:
Zdroj: svoboda.info
 
„Soupeř se pohybuje na špičce tabulky. Byl to soupeř, se kterým jsme nikdy nehráli. Doufali jsme, že to bude probíhat, jako v Sedleci. Ty jsme také neznali, ale soupeře jsme tam přejeli. Dnešní prohra je krutá vůči našemu výkonu,“ začal s hodnocením trenér Zruče Michal Váňa a pokračoval: „Gól jsme si zasloužili. Naším největším problémem je samozřejmě nula na kontě našich vstřelených branek. Tím, že neproměňujeme šance, do kterých se dostaneme. Když si šance po hezké akci vypracujeme, tak je nedáme,“ lituje trenér Michal Váňa. „Je to velký zádrhel našich domácích zápasů, které jsme všechny prohráli. Dnešní soupeř nás nepřehrál, hráli jsme dobře. To je pro nás velká ztráta.“
 
„Skóre otevřeli hosté v jedenácté minutě. To je další problém, brzký gól. My ale navíc špatně bráníme rohy,“ konstatoval trenér Michal Váňa. „Asi v 35. minutě šel Havel sám na brankáře, ale trefil brankářovi nohy. Zápas by se určitě vyvíjel jinak. Další samostatný únik měl Zemana z levé strany. My jsme měli celkem čtyři šance za stavu nula-jedna,“ zakončil hodnocení prvního poločasu trenér Zruče.
„Ve druhé půli jsme měli i vyrovnávací branku, ale radost nám zastavil zvednutý praporek asistenta rozhodčího. Dostali jsme branku na dva-nula, ale i za toho stavu jsme šance měli. Nemůžeme chtít bodovat, kór doma, když neumíme dát góla,“ uzavřel hodnocení Zruče Michal Váňa.
 


.
31.10.2016 13:14:35
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one