uvodni.jpg

9. KOLO FUMBI 1. B-třída sk. D

teplysovice_black.jpg
Sokol Teplýšovice – Jiskra Zruč 7:0 (3:0)
 
Branky: 17. Šahin, 32. pok. kop, 50. Podhorský, 37., 60. Král, 51. Breburda, 76. Vyhlídal.
 
Rozhodčí: Novotný - Hanák, Petýrek. ŽK:(2/5): Stěhule, Král - Jouza, Kotek, M. Váňa, Pejša, Koudela. Diváků: 75.
 
Sestavy: Sokol Teplýšovice: Khol - Stěhule, Kubálek, Král, Kamenský, Šahin, Podhorský, Hruška, Breburda (52. Filip), Pejša (70. Průcha), Vyhlídal. Trenér Roman Sedlařík.
 
Jiskra Zruč: Cudlín - M. Váňa, Koudela, Z. Louda, Kotek - Viktora, Jouza, Pejša, P. Jelínek - Zeman (66. Bareš), Kovář. Trenér Michal Váňa.
ZDROJ SVOBODA.INFO:
VYJÁDŘENÍ TRENÉRA MICHALA VÁŇI:
"Nedaří se, je nás málo. Máme hodně zraněných, mladí kluci na fotbal kašlou. Tým je v rozkladu," zlobil se trenér Michal Váňa. "Vypadá to, že se budeme topit tak dlouho, až spadneme. A možná to bude dobře. Někteří hráči jsou naštvaní, zapšklí, hra je nebaví," pokračoval a navázal: "Já chci každý zápas odbojovat, někteří jsou ale na hřišti se sklopenou hlavou, nebaví je to a je to na nich vidět. Dostáváme zbytečné góly a je jich hodně. Venku jsme nedali ani branku, naopak vezeme velký příděl. To co předvádíme, je pozvánka do okresního přeboru. Takto se I. B třída hrát nedá."
 
Podle Michala Váni bude chtít Jiskra podzim hlavně dohrát. "Třeba přes zimu střípky ještě poskládáme, tým slepíme a pokusíme se soutěž zachránit. Pokud to povedeme ale takto, nemá cenu zvát ani posily a hurá do okresu," uzavřel trenér Jiskry.
teplysovice_letec.jpg
teplysovice_mapa.jpg
PŘEDSTAVENÍ SOUPEŘE:
Sokol Teplýšovice jsou tradičním účastníkem krajských soutěží v sezóně 2006-2007 dokonce sestupoval z Krajského přeboru, který hrál i roky předtím. Poté i díky věkové obměně týmu padl až do B-třídy, kterou však od roku 2008 hraje až do dnes. A každou sezónu můžete Teplýšovice vidět minimálně v TOP 5. To dokládá, jak těžké utkání Jiskru čeká.
 
Nejlepším střelcem Teplýšovic je sedmadvacetiletý David Král, který je odchovancem klubu a momentálně v osmi zápasech vstřelil devět branek. Druhým nejlepším střelcem domácích je David Podhorský, který v osmi utkáních vstřelil sedm branek.
 
Jiskra je v těžké situaci, hráči těžko hledají motivaci, ale bodovat musí, však v Teplýšovicích se jí to dlouhodobě medaří. Utkání začíná v 15:30h.
.
.
09.07.2020 09:18:58
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one