uvodni.jpg

Do přípravy s novým trenérem

trener_Veronek.jpg
Jiskra vstupuje do přípravy s novým trenérem a tak i novým impulsem pro mužstvo. Jaká bude příprava a hlavně sezóna ukáže až čas.
Svatopluk Veroněk přichází k dospělému fotbalu se zkušenostmi z mládeže. Dříve trénoval mládež v 5 let v Jiřicích,rok v Humpolci a osm let v Jihlavě. 


Jméno: Svatopluk Veroněk
Věk: 48 let
Dříve trénoval: mládež Jiřice, Humpolec a Jihlava
Jak jste se dostal ke trénování ve Zruči?
Našel jsem si vás přes burzu práce na internetu, kde jste poptávali nového trenéra. Chtěl jsem se posunout dál k dospělému fotbalu od mládeže. Zvažoval jsem i jiné nabídky, nakonec však vyhrála Zruč.
 
Sledoval jste v minulosti někdy Jiskru? Nebo jdete úplně do neznáma?
Jdu úplně do neznáma a jsem za to rád i proto jsem si Jiskru vybral. Na Vysočině, kde jsem působil to za ty roky trénování velice dobře znám a oni znají mě. Ted začnu tady, kde mě vlastně nikdo nezná a mohu i vám nabídnout nové věci.
 
Jaké máte cíle se Zručskou kopanou?
Cíle jsou jednoduché, chci aby kluci měli radost z fotbalu. Aby se výkonnostně posunuli dopředu a naučili se novým věcem, které třeba ještě nezažili.
 
Jste připraven na specifika Zručského fotbalového oddílu? Máte připravené nějaké pokuty, napomenutí ba naopak nějakou motivaci pro hráče, aby na trénink či zápas přišli?
Spíš se bude jednat o tu motivační stránku, chci kluky zaujmout tréninkem, tak aby je bavil a těšili se přijít na další. Musím však respektovat, že má každý své povinnosti a zaměstnání, proto budu rád, když se budou těšit jít po práci právě na trénink a zápas.
 
Na jak dlouho jste zatím domluveni na trénování s vedením Jiskry?
Zatím jsme se domluvili na jednu sezónu 2019/2020.
.
02.07.2019 16:22:20
Jiskra Zruč
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one